21:20
(13:9)
Tak tohle hodně zamrzí. Česko nestačilo na Dánsko 20:21. Nakonec nebylo daleko od toho, aby získalo alespoň bod z Aarhusu. Vše dirigovala v domácím dresu Stine Jörgensenová a ve druhém poločase podala velice dobrý výkon Reinhardtová, která nahradila v brance Toftovou. Češky v závěru držela Iveta Luzumová svými sedmičkami. Veronika Malá ještě snížila z trháku půl minuty před koncem a následně už se český tým nedostal k míči.
34:25
(20:9)
20:29
(8:13)
SKKP Handball Brno – TJ Sokol Nové Veselí 20:29 (8:13)
Nejvíce branek: Havlát 5/1, Dostalík 5, Stein 2/1 – Sekulić 6, Štěrba 6/2, Melichar 3. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 5/2 – 2/2. Vyloučení: 4:4.
25:31
(13:11)
Díky za pozornost a mějte se fajn.
29:35
(17:16)
HBC Strakonice 1921 – HCB Karviná 29:35 (17:16)
Nejvíce branek: Mošovský 7/2, Nejdl 6, Pek 4 – Zbránek 13, Brůna 5, Monczka 5/1. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 4/2 – 2/1. Vyloučení: 5:5. ČK: Mokroš, Nedoma (KAR).
31:21
(15:13)
Šlágr 21. extraligového kola pro Zubří. Lovosice ve druhém poločase zcela odešly v útoku. V závěru vystřídal v brance v prvním poločase skvěle chytajícího Adamíka Jan Hrdlička. V domácím dresu se na palubovku dostal překvapivě i Menšík.

Robe navíc ke konci skvěle fungovala souhra s pivotem a nakonec tedy výhra o deset branek. Milan Berka bude hodně nespokojen s výkonem svých svěřenců a můžeme jen čekat, že zase vše upřímně ohodnotí. Lovosice se rozloučí se základní části extraligy ve středu doma proti Strakonicím, Zubří bude v pátek hrát ve Frýdku.