Nepremenená penalta:
FC Slovan Liberec: Náhradníci: Tréner:
1.FC Slovácko: Náhradníci: Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Arsenal FC: Náhradníci: Tréner:
West Bromwich Albion: Náhradníci: Tréner:
Real Betis: Náhradníci: Tréner:
Levante UD: Náhradníci: Tréner:
Vitória FC Setúbal: Náhradníci: Tréner:
Boavista FC: Náhradníci: Tréner:
Amkar Perm: Náhradníci: Tréner:
SKA Chabarovsk: Náhradníci: Tréner:
FK Achmat Groznyj: Náhradníci: Tréner:
FC Rubin Kazaň: Náhradníci: Tréner:
FC Hradec Králové: Náhradníci: Tréner:
FK Příbram: Náhradníci: Tréner:
MKS Cracovia Kraków: Náhradníci: Tréner:
Wisła Płock: Náhradníci: Tréner:
SK Slavia Praha: Náhradníci: Tréner:
FK Teplice: Náhradníci: Tréner:
SK Dynamo Č. Budějovice: Náhradníci: Tréner:
FK Jablonec: Náhradníci: Tréner:
Bohemians 1905: Náhradníci: Tréner:
FC Zlín: Náhradníci: Tréner:
FC Zbrojovka Brno: Náhradníci: Tréner:
SK Sigma Olomouc: Náhradníci: Tréner:
MFK Karviná: Náhradníci: Tréner:
FC Vysočina Jihlava: Náhradníci: Tréner:
FK Třinec: Náhradníci: Tréner:
HC Sibir Novosibirsk: Náhradníci: Tréner:
Lokomotiv Jaroslavľ: Náhradníci: Tréner:
Avangard Omsk: Náhradníci: Tréner:
Dynamo Moskva: Náhradníci: Tréner:
Barys Nur-Sultan: Náhradníci: Tréner:
SKA Petrohrad: Náhradníci: Tréner:
Jugra Chanty-Mansijsk: Náhradníci: Tréner:
HC Dinamo Minsk: Náhradníci: Tréner:
Jokerit Helsinki: Náhradníci: Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Náhradníci: Tréner:
HC Torpedo Nižnij Novgorod: Náhradníci: Tréner:
Admiral Vladivostok: Náhradníci: Tréner:
CSKA Moskva: Náhradníci: Tréner:
HC SLOVAN Bratislava: Náhradníci: Tréner:
HC Dinamo Riga: Náhradníci: Tréner:
Kunlun: Náhradníci: Tréner:
Spartak Moskva: Náhradníci: Tréner:
Amur Chabarovsk: Náhradníci: Tréner:
Tampa Bay Lightning: Náhradníci: Tréner:
Florida Panthers: Náhradníci: Tréner:
Colorado Avalanche: Náhradníci: Tréner:
Minnesota Wild: Náhradníci: Tréner:
Anaheim Ducks: Náhradníci: Tréner:
Vegas Golden Knights: Náhradníci: Tréner:
Pittsburgh Penguins: Náhradníci: Tréner:
St. Louis Blues: Náhradníci: Tréner:
Česko bílí: Náhradníci: Tréner:
Česko červení: Náhradníci: Tréner:
HC Benátky nad Jizerou: Náhradníci: Tréner:
LHK Jestřábi Prostějov: Náhradníci: Tréner:
VHK ROBE Vsetín: Náhradníci: Tréner:
HC Slavia Praha: Náhradníci: Tréner:
SK Horácká Slavia Třebíč: Náhradníci: Tréner:
HC Stadion Litoměřice: Náhradníci: Tréner:
HC Energie Karlovy Vary: Náhradníci: Tréner:
Rytíři Kladno: Náhradníci: Tréner:
SK Trhači Kadaň: Náhradníci: Tréner:
Banes Motor České Budějovice: Náhradníci: Tréner:
HC Frýdek-Místek: Náhradníci: Tréner:
AZ Havířov: Náhradníci: Tréner:
HC Zubr Přerov: Náhradníci: Tréner:
HC Slovan Ústí nad Labem: Náhradníci: Tréner:
Slovensko: Náhradníci: Tréner:
Španielsko: Náhradníci: Tréner: