Lokeren – Waregem 3:2 (kon.)
Sporting Lokeren
3:2 (1:1)
SV Zulte Waregem
cz Nedeľa 20.04.2014, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League

To je z mé strany již vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek Velikonoční neděle! (22:01:24)

Skončilo velice zajímavé utkání, ve kterém Lokeren přetlačil soupeře z Waregemu 3:2. Hosté začali zápas lépe a v 18. minutě se ujali vedení zásluhou Bongondy. Zhruba od poloviny úvodního dějství však převzali iniciativu hráči Lokerenu a ve 38. minutě byli za svou aktivitu odměněni gólem Vanakena, který se z přímého kopu trefil do šibenice. Po hodině hry dokonce otočil skóre Harbaoui, ovšem v 78. minutě srovnal na 2:2 střídající Caceres. Lokeren si však přichystal bleskovou odpověď. Domácí kouč poslal na trávník De Pauwa a ten se mu po minutě pobytu na trávníku odvděčil vítězným zásahem.

90+4
    A ještě málem gól Lokerenu! Harbaoui byl ve vápně úplně sám, ale hlavičkoval mimo.

90+4
    Vyloženě taktické střídání. Vanakena nahrazuje Patosi.

90+3
    Hosté rozjíždí jeden z posledních útoků...

90+2
    Vanaken se nechal faulovat Verboomem, domácí chytře šetří čas.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Další rychlý protiútok domácích. Míč za obranu dostal Harbaoui, ale zradilo ho zpracování.

89
    Domácí brejk zastavil ofsajd.

88
    Po následném rohu hlavičkoval jeden z hostujících hráčů nad.

87
    Obrovské štěstí pro domácího gólmana! Hazard rozehrával standardku a balón těsně před bránou tečoval D'Haene! Překvapeného Barryho balón vyloženě pouze trefil!

87
    Hazardův roh dokázali domácí odvrátit.

86
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Kaya, přichází Dutra.

83
    Domácí náhradník Dutra si vysloužil žlutou kartu za nesportovní chování. U postranní čáry měl zřejmě nemístné řeči.

80
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Domácí trenér Maes měl neskutečně šťastnou ruku při střídání! NILL DE PAUW byl na hřišti sotva minutu, a to mu stačilo k tomu, aby Lokerenu vrátil vedení – 3:2!

79
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Remacle, přichází De Pauw.

78
    Waregem právě vstřelil branku!
    Domácí inkasují hodně nešťastný gól! Střílený centr RAPHAELA CACERESE totiž tečoval obránce Scholz a balón zapadl za záda Barryho. Gól připsán Caceresovi.