Teplice – Brno 0:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Příbram 0:0 (kon.) | Dukla Praha – Sparta Praha 1:3 (kon.)
FK Dukla Praha
1:3 (0:2)
AC Sparta Praha
cz Nedeľa 20.04.2014, 19:00 • Škoda Transportation Arena • Gambrinus liga

Tolik tedy z fotbalové Gambrinus ligy, díky za pozornost a někdy u fotbalu zase na počtenou. (20:57:09)

Je dobojováno. Sparta bere tři body a přibližuje se k zisku mistrovského titulu. Hosté si šli za svým cílem, od začátku byli lepší a dvakrát za poločas udeřili. I když ve druhém poločase přišlo polevení, stejně se prosadil dnešní nejlepší hráč zápasu Josef Hušbauer svou druhou trefou. Dukla ve druhém poločase nehrála špatný fotbal a snížila po chybě Vaclíka. To už však ve výsledku nic nezměnilo.

90+3
    Žlutou kartu dostává Tomáš Přikryl (AC Sparta Praha).

90+2
    Přikryl stál v postavení mimo hru, což se mu vůbec nelíbilo a inkasuje za protesty žlutou.

90+2
    Štětina zahrál rukou a bude se kopat od hostující brány.

90+1
    Ještě jedna šance pro Duklu, která bude kopat rohový kop. Vaclík musí být v pozoru.

90
    Nastavují se dvě minuty nad rámec tohoto zápasu.

90
    Engelmann bojoval srdnatě, ale Kadeřábka nedokázal obelstít. Bude se kopak od Vaclíkovy svatyně.

90
    Už se hraje poslední minuta zápasu, odhadoval bych, že nějaké dlouhé nastavení se konat nebude.

89
    Dukla hraje vabank, zkouší ještě zatlačit soupeře. Málem se to povedlo Pospěchem, který ihned vypálil. Bohužel pro něj vysoko nad bránu.

88
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Patrik Gedeon, přichází Josef Marek.

88
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází David Lafata, přichází Roman Bednář.

87
    V závěru zápasu se bude střídat, David Lafata má dnes dopracováno.

86
    Vaclík si pokryl bližší tyč, Tomáš Berger jej chtěl překvapit přímou střelou z rohu. Neuspěl, trefil jen boční síť.

85
    Tak ještě roh po Romerově hlavičce, kterou tečoval Hybš mimo tři tyče.

84
    Času už mnoho není, Dukle se bude dvoubranková ztráta mazat velice těžce. Navíc proti první Spartě.

82
    Svěřenci Luboše Kozla to ještě nezabalili a snaží se s výsledkem něco udělat. Jsou častěji před Vaclíkovou bránou.

81
    Dukla si přeci jen snížení zasloužila, byť se radovalo po chybě brankáře Vaclíka, ale i to se stane. Možná se dá vzpomenou na brněnského Hladkého, který v utkání s Libercem netrefil při malé domů míč pro změnu vůbec.

80
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Josef Hušbauer, přichází Kamil Vacek.

Roman Zajíček

Góly: 76. Pospěch (Engelmann) – 3. Kadeřábek (Matějovský), 18. Hušbauer (Dočkal), 70. Hušbauer (Krejčí)

Karty:   44. Mar. Hanousek (DUK) – 90+3. Přikryl (SPA)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:2.
    FK Dukla Praha: Rada – Romera, Štětina, Mat. Hanousek, Božič – Berger, Hlinka, Mar. Hanousek (46. Engelmann), Gedeon (C) (88. J. Marek), Mareš (79. Černý) – Pospěch.
    Náhradníci: Tetour – Jeřábek, Hanzel, Ouedraogo, Černý, Engelmann, J. Marek.

AC Sparta Praha: Vaclík – Kadeřábek, Švejdík, Holek, Hybš – Dočkal (75. Přikryl), Hušbauer (80. Vacek), Vácha, Matějovský, Krejčí – Lafata (C) (88. Bednář).
    Náhradníci: Švenger – Brabec, Přikryl, Mareček, Vacek, Konaté, Bednář.

Rozhodca: M. Nenadál – J. Moláček, Z. Dobrovolný