Boston – Detroit 4:1 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 3:2 (kon.) | San Jose – LA Kings 7:2 (kon.)
San Jose Sharks
7:2 (0:2, 3:0, 4:0)
Los Angeles Kings
cz Pondelok 21.04.2014, 04:15 • SAP Center, San Jose • Play-off NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:58:46)

Marian GÁBORÍK (LAK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:07

San Jose tak vítězí i ve svém druhém zápase v play-off, opět je to vysokým rozdílem a do Los Angeles tak Sharks pocestují s vedením 2:0 na zápasy.

Dnešní utkání je u konce. Po neuvěřitelném průběhu se zaplněné SAP Center raduje z nakonec jasného vítězství svého týmu, San Jose poráží Los Angeles 7:2, když o svém vítězství rozhodli domácí ve druhé a třetí třetině, v nichž nastříleli všechny góly. Skóre navýšili v průběhu poslední dvacetiminutovky Marleau, Pavelski, Couture a na konečných 7:2 pro Sharks upravil při přesilové hře pěti proti třem Thornton.

60:00

59:23
    Wingels mohl ještě navýšil vedení svého týmu, dostal se za obranu Los Angeles a je sám před Quickem, kterého zkouší překonat střelou nad betony, jenže gólman Kings je úspěšnější a vyráží.

59:00
    Posledních šedesát vteřin tohoto zápasu, San Jose v útočném pásmu.

58:44

58:12
    Puk opouští třetinu Los Angeles, dle tempa je patrné, že zápas se již pouze dohrává, o výsledku je již dávno rozhodnuto.

57:52
    Ještě necelou minutu se budou muset hosté bránit při vlastním oslabení.

57:03
    Na druhé straně musí zasahovat po střele Stuarta, z levé strany, Jonathan Quick, který raději přerušuje hru.

56:40
    A při vlastním oslabení se dokonce Toffoli dostal ke střele, ale Niemi je pozorný, puk vyráží do rohu.

56:18
    Kings zatím v pohodě brání čtyřminutové oslabení.

55:00
    Poslední pětiminutovka třetí třetiny a celého zápasu, Sharks hrají přesilovou hru.

54:44
    A znovu se vylučuje, Mike Richards (LAK) dostává čtyřminutový trest!

54:25
    Andrew Desjardins dostává osobní trest + trest do konce utkání, stejně jako Dustin Brown (LAK). Dvouminutové tresty dostávají Mike Brown (SJS) a Kyle Clifford (LAK).

54:25
    Domácí Brown s Cliffordem se do sebe "pustili" ve středním pásmu, ovšem bitku vzápětí rozhodčí dokázali "roztrhnout". Pak se do sebe ještě pustili domácí Desjardins s Brownem (LAK). Rozdávají se tresty.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 25. M. Brown (Desjardins), 30. Torres (Desjardins), 35. Braun (Sheppard, Pavelski), 42. Marleau (Nieto, Couture), 45. Pavelski (Boyle, Wingels), 49. Couture (Marleau, Nieto), 51. Thornton (Pavelski, Boyle) – 2. Muzzin (Doughty, Kopitar), 10. Lewis (Carter)

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Demers, Stuart, Braun, Hannan, Boyle – Pavelski, J. Thornton, Burns – Nieto, Couture, Marleau – Hertl, Wingels, Sheppard – Torres, Desjardins, M. Brown
    Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Regehr, Vojnov, Mitchell, Martinez – Gáborík, Kopitar, Williams – King, Richards, Carter – Toffoli, Stoll, D. Brown – Clifford, Lewis, Nolan

Rozhodca: O'Halloran, Leggo – Cormier, Miller

Diváci: 17 562