Columbus – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Dallas – Anaheim 4:2 (kon.) | Chicago – St. Louis 4:3 (po pr.)
Chicago Blackhawks
4:3 (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0)
St. Louis Blues
cz Štvrtok 24.04.2014, 03:50 • United Center, Chicago • Play-off NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:52:57)

Dnešní utkání sledovalo 22 123 diváků.

STAV SÉRIE PO TOMTO UTKÁNÍ:

Chicago Blackhawks – St. Louis Blues 2 : 2.

Roman POLÁK (STL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:26

Dnešní utkání končí stejným výsledkem, jako první dva zápasy v sérii na ledě St. Louis, které také domácí vyhráli 4:3 po prodloužení! O vítězný gól Chicaga se zasloužil Patrick Kane, který tak rozhodl o tom, že Chicago vítězí i ve svém druhém domácím zápase, čímž srovnává stav série na 2:2. Pro hosty, kteří dnes byli vyrovnaným soupeřem, hořký konec utkání.

71:17
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Ben Smith získal puk ve vlastní třetině a bleskově rozehrává, puk přebírá PATRICK KANE, který projel celé hřiště a před Millerem místo očekávané přihrávky střílí, puk končí v brance, je konec, domácí vítězí 4:3! Asistence: Ben Smith.

70:42
    Schwartz na levé straně, ve třetině soupeře, ale nedokázal vystřelit, puk končí na hokejkách domácích hráčů.

70:20
    Chicago se nyní brání ve vlastní třetině, ale hosté se nedostávají do zakončení.

69:26
    Vhazování po pravici Millera, v prodloužení je to opět stejná podívaná, jako v základní hrací době – urputná bitva o každý puk, bez velkých šancí.

67:47
    Po střele Kaneho se puk odráží od brankové konstrukce do ochranné sítě, bude se vhazovat po pravici Millera.

66:48
    Shaw proniká po pravém křídle před branku St. Louis, tam ale "úřaduje" Miller, který jeho střelu v pohodě chytá a přerušuje hru.

65:51
    Souboj za brankou Chicaga, Hossa bojuje o puk a je úspěšný. Postup do útočného pásma však domácím překazil odpískaný ofsajd na útočné modré.

64:58
    St. Louis v útočném pásmu, Bouwmeester se dostal ke střele z levé strany, od mantinelu, ale netrefil branku.

64:24
    Dobrý zpráva, Vladimír Sobotka je zpět na ledě a nyní se staví na vhazování přímo ve středu hřiště proti Oduyovi.

63:27
    Toews bekhendem dostává puk ze třetiny, ve středním pásmu se rozjíždí Marian Hossa, dříve je u puku bránící hráč St. Louis, slovenský forvard se do úniku nedostal.

62:29
    Před Millerem se nyní doslova povaloval puk, pro který si gólman St. Louis nakonec musel sám dojet a ukrýt ho pod svou lapačkou.

61:45
    Chicago v útočném pásmu, Sharp nahazuje za branku a odchází, stejně jako jeho spoluhráči, střídat.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 29. Shaw (Toews, Kane), 37. Kane (Oduya, Toews), 57. Bickell (Rozsíval, Hossa), 72. Kane (B. Smith) – 39. Tarasenko (Shattenkirk, Sobotka), 40. Lapierre (Ott, Porter), 53. Tarasenko (Petrangelo)

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Brookbank, Hjalmarsson, Oduya, Leddy, Rozsíval – Sharp, Handzuš, Hossa – Bickell, Toews, Kane – Saad, Shaw, Versteeg – Bollig, Kruger, B. Smith
    St. Louis Blues: Miller (Elliott) – Bouwmeester, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Leopold, Polák – Ott, Steen, Oshie – Schwartz, Sobotka, Tarasenko – Roy, Berglund, Cracknell – Porter, Lapierre, Reaves

Rozhodca: Furlatt, McCauley – Cameron, Murphy

Diváci: 22 123