Waregem – Genk 2:2 (kon.)
SV Zulte Waregem
2:2 (1:1)
KRC Genk
cz Piatok 25.04.2014, 20:30 • Regenboog stadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League

Utkání končí nejspíše zaslouženou dělbou bodů. V úvodní půli byli o něco aktivnější hostující fotbalisté, kteří šli v 10. minutě do vedení. Domácím se ale o deset minut později podařilo vyrovnat. Ve druhé půli byli lepší domácí, avšak paradoxně gól vstřelili hosté. Domácím hráčům však pomohlo skvělé publikum, které v 65. minutě rozveselil Sylla. Po jeho trefě už žádné z mužstev branku nepřidalo, což znamená, že se po remíze 2:2 obě mužstva o body rozdělí. (22:28:30)

90+2
    Dlouhý nákop domácích fotbalistů zpacifikovala hostující obrana, který brání urputně.

90+1
    Již v nastavení se do zakončení dostali hostující hráči, avšak střela byla nepřesná.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Ale i ti míč ztratili, hosté prozatím kombinují ve středu hřiště, odkud se pokusí dostat k blízkosti pokutového území domácích.

90
    Ti však po útočném faulu přicházejí o míč, s ním tak můžou kombinovat domácí fotbalisté.

89
    Nyní se hraje ve středu hřiště, kde probíhají četné souboje o míč, v nich jsou zatím úspěšnější hráči v modrých dresech.

88
    Domácí se vydali do rychlého brejku, na jehož konci Julien Gorius nedovoleně zastavil rozběhnutého Hazarda a za svůj počin uviděl žlutou kartu.

87
    Žlutou kartou je za držení protihráče potrestán domácí obránce Karel D'Haene.

86
    Hosté střídají, Vossen míří z trávníku, na jeho místo přichází Schrijvers.

85
    Hosté ve stylu slavné Barcelony zkoušejí přihrávky na jeden dotek, což zatím vypadá jako dobrá taktika.

84
    Domácí nadále hýří útočnou aktivitou, Caceresův centr z pravé strany byl však přetažen a pokutovým územím pouze proletěl.

83
    Po hlavičkované ve vápně hostů končí míč v rukavích brankáře Kötelese.

82
    Domácí hráči se po zisku míče vydali do rychlého protiútoku, vše ale končí útočným faulem Sylly.

81
    Po dlouhé době se k pokutovému území dostali hosté, míč však končí v zámezí.

80
    Fotbalisté Zulte Waregemu se do útoku dožadovali rohového kopu, toho se však nedočkali, jelikož byli oba rozhodčí jiného názoru, odkopávat se tak bude pouze od brány.

80
    Držení míče vyznívá pro domácí celek: 55%:45%.

79
    Domácí fotbalisté jsou nasáčkovaní před bránou Genku, nedaří se jim však vytvořit si žádnou střeleckou příležitost.

78
    V druhém poločase již nevidíme tolik vyložených příležitostí jako v první půli, i tak se ale hraje ve vysokém tempu a o kvalitě týmů nemůže být pochyb.