Nantes – Marseille 1:1 (kon.)
FC Nantes
1:1 (0:1)
Olympique Marseille
cz Piatok 25.04.2014, 20:30 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše, dobrou noc. (22:18:49)

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný zápas, který nakonec skončil nerozhodně 1:1. Do vedení šel celek Marseille, když se ve 31. minutě prosadil Thauvin. Ve druhém dějství se hosté nikam netlačili a pouze bránili a nakonec se jim to nevyplatilo, protože Serge Gakpé dokázal vyrovnat. Žádný další gól už nepadl a týmy si tak body rozdělily a nutno dodat, že zaslouženě.

90+3
    Vypadá to, že rozhodující branky se už nedočkáme, protože do konce zápasu chybí pouze několik vteřin. Týmy si tak body rozdělí.

90+2
    Vůbec první žlutou kartu v tomto utkání uviděl za protesty domácí Serge Gakpé.

90+1
    Gakpé hledal ve vápně Tourého, ale tomu chyběl krok, aby dokázal zakončit.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    A střídá i Marseille. Dohrál Thauvin a přišel Khalifa.

88
    Nantes naposledy střídá. Odešel Deaux a zahraje si Gomis.

87
    Pancrate se zkoušel uvolnit ve vápně Marseille, ale po zasekávačce se k míči dostal pozorný a dobře postavený Mendes.

86
    A Nantes střídá. Odešel Nicoliță a zahraje si Touré.

85
    Ale i tentokrát se domácí celek v pohodě ubránil. Hostující hráč si poté navíc pomohl faulem a u míče jsou tedy fotbalisté Nantes.

84
    Nakonec je z toho jubilejní desátý rohový kop pro Marseille.

83
    Hosté jsou u míče a tlačí se dopředu. Uvidíme, zda Marseille ještě něco vymyslí a dostane se opět do vedení.

82
    Morel si nabíhal na přihrávku, ale nakonec míč na hrací ploše nezachytil a vhazovat tedy budou domácí.

81
    Po další akci Marseille musel zasahovat Riou, ale byl pozorný a po nepřesné přihrávce míč v pohodě sebral.

80
    Ani tentokrát domácí nic nevymysleli a míče se zmocnil Morel. Je před námi posledních deset minutek.

79
    Hraje se na polovině Marseille, ale domácí se zatím nedokázali prokombinovat ke střele.

77
    Hosté se nyní prokombinovali až před velké vápno Nantes, ale Gignac byl zády k brance a vystřelit nedokázal.