SK Slavia Praha
2:3 (1:1)
1. SC Znojmo
cz Piatok 25.04.2014, 17:00 • Horní Počernice • Juniorská liga (CZ)

Tak a je tu konec zápasu, ve kterém se zrodil překvapivý výsledek. Hosté ze Znojma si vyšlápli na lídra Juniorské ligy a přehráli Slavii 3:2. Domácí tedy odmítli možnost navýšit náskok na druhou Boleslav. Do konce sezony sice zbývá ještě dost zápasů, nicméně boj o titul bude dramatický až do samého konce. To je ode mě vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a někdy u dalšího onlajnu nashledanou. (18:50:20)

90+1

90
    Znojmo hlídá výsledek, Slavii k ničemu nepouští.

90
    Nastavena bude 1 minuta.

88
    Znojmo je nastěhováno na půlce domácích, což se nelíbí domácímu kouči a dává to hlasitě najevo.

86
    Na závěrečné minuty se na hřiště podívá Jakub Mac, který přišel místo Ondřeje Bejbla.

84
    Čepelák fauloval Comara a hosté jsou jistě rádi za drahocené vteřiny a ještě k tomu mají možnost ohrozit Hrubeše.

83
    Do otevřené obrany se snažil zaútočit hostující Stáňa. Jeho střela ale mířila metr vedle levé tyče.

82
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Adou, přichází Bogner.

81
    Útočné snahy Slavie utnul praporek pomezního.

80
    Čeká nás zhruba posledních deset minut zápasu. Dá se očekávat snaha sešívaných o vyrovnání proti dobře bránícímu Znojmu.

78
    Z rohového kopu poslal Šimeček pěkný centr na který se chystali hned tři sešívaní. Bohužel pro domácí na něj těsně nedosáhli.

76
    Slavia posiluje ofenzivu. Do hry se místo Sodomy podívá Liška.

74
    Rychlonohý Mensah pelášil po levé straně. Poslal přihrávku do vápna kde byl ustrážen Peterka.

73
    Hostující kouč Kalvoda posílá do hry Valu. Zápas skončil pro Janáka.

72
    Střela Slavíka ze zhruba 25 metrů končí v náruči Hrubeše.

70
    Útočný faul Viktora Šimečka je vysvobozením obrany hostů.

69
    K odraženému míči se dostal Peterka a tvrdou střelou z úhlu mohl srovnat stav zápasu.