Karaganda – Hajduk Split 4:2 (kon.) | Astana – Štokholm 1:1 (kon.) | Neftçi Baku – Čichura 0:0 (kon.)
Giurgiu – Liberec 3:0 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Shmona 1:1 (kon.) | Elfsborg – Hafnarfjördur 4:1 (kon.)
Omonia Nikózia – Met. Skopje 3:0 (kon.) | Ruch Chorzów – Esbjerg 0:0 (kon.) | Brommapojkarna – Turín 0:3 (kon.)
Minsk – Kluž 1:0 (kon.) | Göteborg – Rio Ave 0:1 (kon.) | Karabükspor – Rosenborg 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Lyon 1:4 (kon.) | Eindhoven – St. Pölten 1:0 (kon.) | Trenčín – Hull City 0:0 (kon.)
Zorja Luhansk – Molde 1:1 (kon.) | YB Bern – Ermis 1:0 (kon.) | Ploiesti – Plzeň 1:1 (kon.)
RNK Split – Odesa 2:0 (kon.) | Víkingur – Rijeka 1:5 (kon.) | Waregem – Soligorsk 2:5 (kon.)
Brugge – Brøndby 3:0 (kon.) | Diósgyöri – FK Krasnodar 1:5 (kon.) | Mainz – Asteras 1:0 (kon.)
Sociedad – Aberdeen 2:0 (kon.) | FK Sarajevo – Atromitos 1:2 (kon.) | Stjarnan – Lech Poznań 1:0 (kon.)
St. Johnstone – Trnava 1:2 (kon.) | Grodig – Zimbru Kišiněv 1:2 (kon.)
Dynamo Moskva
1:1 (0:0)
Hapoel Kiryat Shmona
cz Štvrtok 31.07.2014, 18:00 • Arena Khimki • Európska liga (predkolá)

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy příště na shledanou. (20:01:18)

Máme tu konec zápasu s překvapivým výsledkem.
    První poločas
    První poločas moc fotbalové krásy nenabídl pouze jeden dobrý zákrok hostujícího brankáře, ten ukázal jeho brankářský um a vytáhl skoro jasný gól. Na druhé straně bylo vidět akrobatické zakončení později skórujícího Kola.

Druhý poločas
    Druhý poločas už nabídl více fotbalové parády a jen s podivem končí výsledkem 1:1.
    Po velkém tlaku domácího Dinama, kdy střela následovala další střelu otevřeli s podivem všech fanoušků právě hostující Hapoel, kdy v 62. minutě domácí zapomněli na zadní vrátka a osamocený Kola se ve vápně nemýlil a poslal tak svůj tým do vedeni. Nutno podotknout že o chvíli předtím se ve stejné situaci ocitl Kokorin po rohovém kopu ale ze slibné pozice přestřelil.
    Vyrovnání přišlo až v 70. minutě, kdy si Kuranyi navedl míč do středu hřiště a celkem se štěstím se mu míč odrazil na kopačku a podařilo se mu tak střelou tyči vyrovnat stav na 1:1.
    Závěr zápasu se hrál na polovině Hapoelu ale domácí to nedokázali zužitkovat.

90+6
    Nastavení se vyšplhalo až k natavením 6 minut.

90+5
    Pro centr si došel Haimov a opět zdržuje rozehrávku.

90+5
    Rozhodčí se kouká na hodinky a zřejmě každým okamžikem utkání ukončí.

90+5
    Rozhodčí i po uplynutí nastavených pěti minut nechává něco navíc.

90+4
    Odkop od brány hostí. Haimov jak je zvykem příliš nepospíchá.

90+4
    Domácí trenér využil střídání pouze jednou a nevypadá to že by chtěl zdržovat hru.

90+3
    Ten hosté odvrací v pohodě.

90+3
    Roh pro domácí.

90+2
    Opravdu velký tlak domácích vygradoval dobrou střelou Kokorina!

90+1
    Poslední střídání hostujícího Hapoelu.
    Střelce Kolu nahradí Mayo

90
    Hlavní rozhodčí nastavil nad rámec řádné hrací doby 5 minut.

89
    A mohlo být veselo! Mizrachi vyslal projektil a Gabulov musel být v reflexi! Míč sice letěl doprostřed ale tak tvrdou střelu dokázal domácí brankář pouze vyrazit před sebe.

89
    Domácí opět na útočné polovině ale ihned ztrácí míč. Neměli by zapomenout na zadní vrátka, jednou se jim to vymstilo.

88
    Hosté takticky zdržují a volí fauly na polovině hřiště.

88
    Dzsudzsak vyslal střelu vysoko nad bránu Haimova, ten s rozehráním míče opravdu nespěchá.

87
    Domácí se snaží vstřelit alespoň jeden gól, který by jim dal jistotu do odvetného utkání.

86
    Krásná střela jen těsně míjí Haimovu bránu.

85
    Domácí na útočné polovině.

Filip Branšovský

Góly: 70. Kuranyi – 62. Kola

Karty:   83. Manolev. (DMO) – 18. Broun (KSM), 73. Abed (KSM)

Dynamo Moskva: Gabulov – Büttner, Samba, Granat(K),Manolev – Vainqueur, Dzsudzsák, Ionov, Noboa(Kokorin) – Denisov, Kuranyi
    Náhradníci: Berezovski, Douglas, Kozlov, Yusupov, Zhirkov, Kokorin(Noboa)
    Smolov

Hapoel Kiryat Shmona: Haimov – Manga(Rochet), Kassio, Tzedek (K), Dalmoni, Elkayam, Broun, Panka, Kehat, Abed(Mizrachi),Kola(Mayo)
    Náhradníci: Zoabi, Pinas, Maimoni, Mayo(Kola), Rochet(Manga), Mizrachi (Abed)

Rozhodca: Kristinn Jakobsson-Gunnar Gunnarsson (ISL) Johann Gudmundsson