Thiem – Veselý 2:0 (kon.) | Rosol – Gonzalez 1:2 (kon.)
Jiří Veselý
Jiří Veselý
0
3 63
cz Štvrtok 31.07.2014, 16:59 • Centrální dvorec, Kitzbühel Tennis Club, Kitzbühel, Rakousko • ATP Kitzbühel - Generali Open (antuka)

Z tenisového Kitzbühelu vám přinášíme ještě zápas Lukáše Rosola s Maximem Ginzálezem, které začíná za pár minut, do té doby, na počtenou ! (18:36:53)

V další kole na domácího mladíka čeká vítěz zápasu Schwartzman – Granollers-Pujol, které právě probíhá.

Utkání nabídlo celkem vyrovnaný tenis, ale pevnější nervy a i větší dávku štěstí předvedl Thiem, ale i díky podpoře domácích tribun vítězí a postupuje do čtvrtfinále.

Konec zápasu

7:6
    Přímým bodem ze servisu končí Thiem zápas.

6-3
    Thiem se celou výměnu bránil, ale i tak vykouzlil úžasný prohoz, před kterým se Veselý jen sklonil.

5-3
    Další míček od Veselého, který zastavila síť a již třetí minibrejk pro Thiema.

4-3
    Thiemův sprint na Veselého jedovku nestačil – minibrejk je znovu minulostí.

4-2
    Konec přestávky, podávat bude ještě jednou Dominic Thiem.

4-2
    Následuje přestávka a výměna stran.

4-2
    Přímý bod ze servisu pro Thiema, který vede o dva body v tiebrejku.

3-2
    Další prohoz visel ve vzduchu, ale tentokrát Thiemův projektil zastavila páska.

3-1
    Tak to je neuvěřitelné! Thiem vyběhal dvě Veselého smeče, při třetí se dostal do hry a soupeře prohodil.

2-1
    Přesnou smečí bere Thiem bod, na tahu je opět Veselý a jeho dva servisy.

1-1
    Následně stejná hrubka od Thiema a minibrejk je pryč.

1-0
    Hned na úvod minibrejk po Veselého brekhendovém pokusu do sítě.

6:6
    Ani dvanáct her nestačilo k rozluštění tajenky druhého setu. Na řadu tak přichází zkrácená hra.