Třinec – Opava 2:1 (kon.) | Pardubice – Zlín 0:0 (kon.) | Vlašim – Frýdek-Místek 0:2 (kon.)
Sigma Olomouc – Znojmo 0:2 (kon.) | Táborsko – Karviná 1:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
0:2 (0:1)
1. SC Znojmo
cz Sobota 23.08.2014, 17:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

90+5
    Konec zápasu. (18:54:32)

90+3
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Svou premiéru v olomoucké áčku si zřejmě Reichl za rámeček nedá. Míč mu na hranici šestnáctky vypadl z rukavic. Hosté toho využili a MIRO KOVAČIĆ hlavou rozhodl o výsledku.

90+2
    Hanáci marně dobývají hostující území. Znojmo navíc chystá střídání. Autor jediné branky Pázler odchází, poslední minuty si zahraje Hříbek.

90+1
    Tak ještě pět minut se bude hrát. Míč stále na polovině Sigmy Následující dění si asi každý dokáže představit.

90
    Základní hrací doba je u konce, hraje se již nastavený čas. A míč mají hosté u rohového praporku Sigmy.

89
    V souboji Varadiho s Dolečkem jako první u míče hostující gólman.

88
    Varadiho hlavička po rohovém kopu šla mimo. Doleček zřejmě spěchat nebude.

87
    Po zákroku na hráče Sigmy se snažil Helísek odnést míč z místa přestupku, za což ho sudí odměnil žlutou kartou.

86
    Rolinc zkusil ve vápně nůžky, jenže trefil jen protihráče, který skončil na trávníku a rychle k němu spěchají lékaři.

84
    Rána Rolince stejně jako ta následná Housky skončila v obraně soupeře! Následně míč létal z jedné strany znojemské šestnáctky na druhou, ale domácí toho nevyužili.

83
    Olomouckým fotbalistům zbývá i s nastavením asi deset minut, aby alespoň vyrovnali. Znojmo bude nyní již zdržovat a snažit se hrát co nejdále od své branky.

82
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Stáňa, přichází Ledecký.

81
    Ve chvílích, kdy hráli hosté o deseti, pálil vysoko nad Janotka.

80
    Před šestnáctkou Znojma zůstává opět ležet jeden z hostujících hráčů. Míří k němu doktor i nosítka.

79
    Domácí mají tlak, svého soupeře svírají hluboko na jeho území. Jenže gólově se ne a ne prosadit.

78
    Javůrkovi se centr vůbec nepovedl, po několika odrazech ale málem Sigma skórovala. Doleček si ale prostor u tyče pohlídal.

78
    Rolinc se dostal až obranu soupeře, ale míč si předkopl a přišel o něj. Hanáci mají alespoň roh.

77
    Plšek si pomohl nedovoleným zákrokem a obdržel žlutou kartu.

76
    Varadi se vřítil mezi dva obránce, ale vystřelit nedokázal. Nakonec domácí hráč skončil na trávníku, ale ani tentokrát si Sigma penaltu nevymodlila.