Liége – Westerlo 2:2 (kon.) | Waregem – Mouscron 1:1 (kon.) | Kortrijk – Oostende 0:2 (kon.)
Lierse – Charleroi 0:2 (kon.)
SV Zulte Waregem
1:1 (0:1)
Royal Excel Mouscron
cz Sobota 23.08.2014, 20:00 • Regenboogstadion • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mne pro dnešek vše, já se s vámi s přáním hezkého zbytku sobotního večera loučím, na shledanou. (22:13:35)

Toto střetnutí je již minulostí, nejdříve otevřel skóre utkání ve čtyřicáté minutě Diaby. Celý druhý poločas hráli hostující svěřenci v deseti, jelikož byl vyloučen Delacourt. Minutu před koncem základní hrací doby ale dokázal vyrovnat Aneke. Další branka už nepadla, pouze D'Haene obdržel červenou kartu. A tak se oba celky rozcházejí za nerozhodného stavu 1:1 a body do tabulky si rozdělí.

90+3

90+2
    Rozhodčí Gelfhof se chystá ukončit tento duel, který nakonec skončí remízou.

90
    Základní hrací doba je již u konce, nastavovat se budou ještě tři minuty.

90
    Pro dlouho rozehrávku přímého volného kopu si došel gólman Bossut, bude se rozehrávat od domácí branky.

90
    Poměr sil na hřišti se vyrovná, červenou kartu obdržel D'Haene (SV Zulte-Waregem).

89
    Waregem právě vstřelil branku!
    Domácím svěřencům se nakonec podařilo srovnat stav utkání, po centru Contého do šestnáctky se o zasloužil se o to ANEKE.

87
    Conté nedokázal obehrát protihráče a následně byl i obrán o míč.

86
    Diaby si u hlavního rozhodčího vykoledoval žlutou kartu (Royal Mouscron-Péruwelz).

83
    Domácím hráčům Waregemu již nezbývá mnoho času na vyrovnání.

81
    Střídající Sylla dobře rozehrál rohový kop, ale gólman Cros vytěsnil balón na roh.

79
    Po střeleckém pokusu Diaby se k dorážce dostal Kevin Vandendriessche, ale ani ten se nedokázal gólově prosadit.

77
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: odpočinout si odchází Tristan Dingome, na trávník vybíhá Brouckaert.

74
    Pletova dělovka končí vysoko nad.

73
    Bongonda jen tak tak stihl míč ještě na hrací ploše, nakonec se ho ujal Plet a pokračuje v útoku domácích.

72
    Za ostřejší zákrok je odměněn žlutou kartou Messoudi (SV Zulte-Waregem).

70
    Zulte po výborném začátku polevila a nehraje tak dobře, i přesto že má více volného prostoru a Mouscron hraje v deseti hráčích.

67
    Anice Badri se nečekaně dostal ke střele, ta mu ale nesedla a balón končí v zámezí.