Liége – Westerlo 2:2 (kon.) | Waregem – Mouscron 1:1 (kon.) | Kortrijk – Oostende 0:2 (kon.)
Lierse – Charleroi 0:2 (kon.)
KV Kortrijk
0:2 (0:0)
KV Oostende
cz Sobota 23.08.2014, 20:00 • Guldensporenstadion, Kortrijk • Belgická Jupiler Pro League

Hlavní rozhodčí Lambrechts dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, ve kterém KV Kortrijk nestačil na KV Oostende a podlehl mu 0:2. Obě branky padly ve druhém poločase a v obou případech se trefil Coulibaly, díky kterému si Oostende odváží tříbodový zisk. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (21:56:00)

90+3

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

87
    Poslední změna v sestavě domácího týmu: na poslední minuty se na hřiště dostane Gregory Mahau, naopak hrací plochu opouští Teddy Chevalier.

86
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází autor dvou branek Elimane Coulibaly, přichází Bjorn Ruytinx.

83
    Chevalier si vzal na starost volný přímý kop, ale brankář Ovono byl pozorný a centrovaný míč si stáhl do rukavic.

80
    V šanci se ocitl hlavičkující De Schutter, ale brankář Keet svůj tým tentokrát podržel a připsal si úspěšný zákrok.

79
    Hrací plochu opouští Fernando a místo něj si poslední minutky zahraje Michiel Jonckheere.

79
    Hosté zahrávali rohový kop, ale branku domácích neohrozili.

78
    V šanci se ocitl Marušić, který se snažil snížit na 1:2, ale brankář Ovono svůj tým podržel.

77
    Míč na kopačkách drží hosté, kteří se pohybují na vlastní polovině a bezpečně kontrolují dvoubrankové vedoucí skóre.

76
    Hrací plochu opustil Gertjan De Mets, nahradil ho Anthony Van Loo.

75
    Coulibaly byl blízko hattricku, ale tentokrát mu štěstí nepřálo a jeho prudkou střelu zablokoval na brankové čáře protihráč.

74
    Žlutou kartu vyfasoval hráč domácího celku, byl to Zarko Tomašević, který se provinil faulem.

70
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Landry Mulemo, přichází Lukas Van Eenoo.

67
    Domácí tým se snaží, ale chybí mu větší aktivita. Teď se sice ke střele dostal Chevalier, ale jeho pokusu chyběla větší razance a přesnost.

67
    U míče jsou hosté, kteří mají k dispozici autové vhazování na útočné polovině.

64
    Oostende právě vstřelilo branku!
    Druhá střela na branku znamená druhý gól v síti brankáře Keeta, který si dnes ještě ani jednou nepřipsal zákrok a už dvakrát musel lovit balon z branky. ELIMANE COULIBALY se prezentoval štiplavou střelou z ostrého úhlu, proti které byl brankář domácího celku bez šance.

61
    Chevalier dostal dobrou přihrávku, ale příliš dlouho váhal, a pak už v tak dobré šanci nebyl. Brankář Ovono neměl potíže a svůj tým podržel.

59
    To se teď sice podařilo, ale přišla nepřesná přihrávka a míč na kopačkách mají zpět hosté.