Ufa – S. Moskva 1:2 (kon.) | Zenit – Perm 2:0 (kon.) | Kazaň – CSKA Moskva 2:1 (kon.)
FC Rubin Kazaň
2:1 (1:1)
CSKA Moskva
cz Sobota 23.08.2014, 18:00 • Kazan Arena, Kazaň. Kapacita: 45,105 diváků. • Ruská Premier Liga

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek soboty a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:54:58)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 12:9.
    Rohy: 4:4. Fauly: 12:11.

Utkání je u konce a ze tří bodů se radují domácí. Rozhodující okamžik přišel v 83. minutě, kdy se prudkou křížnou ranou prosadil Karadeniz. V závěrečných minutách už Rubin vedení udržel a může se tak radovat ze tří bodů.

90+3

90+2
    Domácí zkušené drží míč na útočné polovině a čas pro CSKA utíká.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    CSKA už otevřelo obranu, čehož mohl využít Eduardo. Jeho křížnou střelu však Akinfejev dokázal zachytit.

89
    Mohlo být rozhodnuto, Eduardo přihrál na Azmouna, ten hezky mířil na vzdálenější tyč, jenže o decimetry minul!

88
    Hostům se velice rychle krátí čas na případné vyrovnání, začíná to být trochu křeč.

86
    Střídání hostů, Alexeje Berezuckého nahradil Dmitrij Jefremov.

86
    Za brankou Rubinu rozpoutali fanoušci hostů velkou pyroshow, rozhodčí zatím nechal pokračovat ve hře.

85
    Poslední střídání Kazaně, Maksim Kanunnikov má splněno, na zbývající minuty nastupuje Vladimir Djadjun.
    Gökdeniz KARADENIZ - 2:1

83
    Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
    Domácím to vyšlo a pár minut před koncem jdou do vedení! Azmoun skvěle našel mezírku mezi bránícími hráči, našel GÖKDENIZE KARADENIZE a ten prudkou křížnou ranou dostal míč do sítě!

81
    Centr Karadenize byl příliš nízký, tohle si v poklidu pohlídal Ignaševič a odhlavičkoval.

80
    Centr se pokoušel odvrátit Tošić, jenže neúspěšně. Domácí se tak vrátili do šestnáctky a vybojovali další roh.