Guingamp – Marseille 0:1 (kon.) | Bastia – Toulouse 1:0 (kon.) | Lille – Lorient 2:0 (kon.)
Montpellier – Metz 2:0 (kon.) | Nice – Bordeaux 1:3 (kon.) | Remeš – Caen 0:2 (kon.)
SC Bastia
1:0 (1:0)
Toulouse FC
cz Sobota 23.08.2014, 20:00 • Stade Armand Cesari, Bastia • Ligue 1 Uber Eats

Ode mě je to z dnešního večera vše. Na shledanou. (21:52:39)

A máme za sebou konec utkání. Ve druhém poločase jsme nesledovali příliš pohledný fotbal, byly to vlastně pouze dlouhé nákopy na útočníky. Utkání nakonec rozhodla branka z penalty, která by dle pravidel být neměla, protože nastřelená ruka byla u těla. Domácí si tedy z dnešního utkání berou všechny tři body.

90+3

90+2
    O přímou střelu se pokusil Tallo, ale ta mu vůbec nesedla a zamířila nad branku hostů.

90+1
    A domácí mohou trochu podržet čas, protože mají těsně za šestnáctkou výhodu standardní situace.

90
    Nad rámec základní hrací doby se budou nastavovat dvě minuty.

88
    A další dobrá příležitost pro hosty. Akpa Akpro si zpracoval balon na šestnáctce a pokusil se vystřelit. Bohužel pro hosty jeho pokus mířil přesně do stojícího brankáře Aréoly.

87
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Christopher Maboulou, přichází François-Joseph Modesto.

86
    Tentokrát se pokusil z otočky vystřelit Pešič, ale neúspěšně.

85
    Následoval velmi dobrý a dlouhý balon na nabíhajícího útočníka, který si balon sice nezpracoval ideálně, ale nechtěně ho sklepl svému spoluhráči, který se pokusil ze šestnáctky vystřelit, ale nastřelil pouze stojícího obránce.

84
    Míč mají na kopačkách hostující stopeři. Uvidíme, co s balonem vymyslí.

83
    Další dlouhý nákop o který se tentokrát postaral Palmieri skončil v zámezí.

81
    Ani jednomu týmu se nedaří rozehrát a zakombinovat. Když už, tak to jsou velmi dlouhé nákopy.

78
    Ve hře se v posledních minutách objevuje velké množství faulů, proto hra ubrala razantně na kvalitě.

76
    Tallo udeřil svého protihráče do obličeje a vysloužil si žlutou kartu.

74
    Od vlastní branky odkopává brankář Aréola.

74
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Floyd Ayité, přichází Leandro Rodriguez Gonzalez.

72
    Tu však rovněž dokázali hostující obránci odvrátit.

72
    Na druhé straně máme standardní situaci pro domácí.

71
    Ovšem hosté se k míči ještě dostali a z centru hlavičkoval Grigore přesně do postaveného brankáře.