Guingamp – Marseille 0:1 (kon.) | Bastia – Toulouse 1:0 (kon.) | Lille – Lorient 2:0 (kon.)
Montpellier – Metz 2:0 (kon.) | Nice – Bordeaux 1:3 (kon.) | Remeš – Caen 0:2 (kon.)
OGC Nice
1:3 (1:1)
Girondins Bordeaux
cz Sobota 23.08.2014, 20:00Ligue 1 Uber Eats

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji krásný zbytek sobotního večera. Mějte se krásně! (21:59:15)

Viděli jsme velice zajímavý emotivní zápas, jemuž nechyběly góly, rozhodčí v něm rozdal nespočet žlutých kart, a dokonce jednu červenou, a domácím nebyly uznány hned dvě branky. Nice se dostalo v jedenácté minutě do vedení, ale hostující celek ještě do poločasu z penalty srovnal a ihned po startu toho druhého skóre otočil. Výsledek si už pak pohlídal. Bordeaux tak ani napotřetí v Ligue 1 nepoznalo přemožitele.

90+6

90+5
    Domácí ještě kombinují na útočné polovině, na nějaký zvrat už to ale nevypadá.

90+4
    Rozzlobení domácí diváci poté zasypali prostor u hostující brány různými odpadky, které teď pořadatelé odklízejí.

90+3
    A do třetice Maupay v akci, tentokrát dokonce vstřelil gól! Podle postranního sudího se ale jednalo o ofsajd a branka tak není uznána!

90+2
    Maupay teď znovu leží na zemi poté, co se pokoušel hlavičkovat, ale nalétl pouze do hostujícího brankáře, který míč lapil do svých rukavic.

90
    Hlavní arbitr nastavuje pět minut.

88
    Mariano po faulu na Maupaye dostává žlutou kartu.

87
    Domácí zahrávali zajímavou standardku, po níž ale míč skončil pouze v Carrassových rukavicích.

86
    Sertic teď zkušeně držel balon u rohového praporku na obranné polovině soupeře a šetřil čas pro svůj tým.

85
    I trenér Girondins naposledy střídá: Emiliano Sala přichází místa Diega Rolána.

85
    Nice se stále čím dál tím víc přibližuje hostující brance, už mu moc času ale nezbývá.

83
    A další roh, Carraso ale ani tentokrát zasahovat nemusel.

82
    Cheick Diabaté, který dnes jeden gól dal a na druhý přihrál, vidí po faulu na Eysserica druhou žlutou, což znamená, že je vyloučen!

82
    André Biyogo Poko uvolnil místo osmnáctiletému Sessi D'Almeidovi.

81
    Domácí se opravdu snaží, ale hostující defenzíva vypadá neprostupná. Teď ubránila i rohový kop, který kopal Hult.

79
    A míč se dostal až k Honoratovi, jenž tentokrát ovšem nepřesně přihrával a vrátil balon Bordeaux.

78
    Souleymane Diawara si přichází zahrát závěrečné minuty, ze hřiště byl odvolán naopak kapitán Eric Bauthéac.

78
    Domácí celek znovu začíná s kombinaci na útočné polovině, nyní balon u Mendyho.

Góly: 11. Bosetti A. (Vercauteren J.) – 32. Diabaté (pen.), 47. Maurice-Belay (Diabaté), 55. Sertic (Rolán)

Karty:   31. Amavi J. (NIC) – 31. Contento (BOR), 34. Rolán (BOR), 37. Diabaté (BOR), 54. Pallois (BOR), 88. Mariano (BOR)   82. Diabaté (BOR)

OGC Nice: Hassen – Amavi, Gomis, Genevois, Puel – Bauthéac (78. Diawara), Eysseric, Mendy, Hult, Vercauteren (61. Honorat) – Bosetti (64. Maupay).
    Náhradníci: Pouplin – Honorat, Maupay, Kozzielo, Rafetraniaina, Palun, Diawara.

Girondins Bordeaux: Carrasso – Mariano, Contento, Sané (C), Pallois – Rolán (85. Sala), Biyogo Poko (82. D'Almeida), Sertic, Maurice-Belay – Khazri (64. Kaabouni) – Diabaté.
    Náhradníci: Jug – Faubert, Planus, Kaabouni, Sala, T. Touré, D'Almeida.