Eisbären – Zlín 3:4 (3:4 po s.n.) | Tappara – Bern 3:5 (kon.) | Vítkovice – Zug 2:5 (kon.)
SønderjyskE – Skellefteå 1:4 (kon.) | Košice – Kärpät 1:2 (kon.) | Kölner Haie – Liberec 1:4 (kon.)
Vienna – Vålerenga 2:1 (kon.) | Ingolstadt – SaiPa 4:1 (kon.) | Krefeld – IFK Helsinky 3:5 (kon.)
Zürich – Färjestad 2:3 (po pr.) | Ženeva – Villach 4:2 (kon.) | Briançon – Frölunda 1:7 (kon.)
Fribourg – Eisbären 6:3 (kon.) | Třinec – Stavanger 4:5 (kon.)
Kölner Haie
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
cz Sobota 23.08.2014, 17:45 • Lanxess Arena (kapacita 18 700) • Liga majstrov

Ode mě je to pro dnešek vše, budu se těšit u dalších online přenosů, na shledanou. (20:06:28)

Končí utkání druhého kola skupiny A, které dopadlo daleko lépe pro hostující český tým, který si připisuje svoje první body do tabulky Champions Hockey League. Do vedení šli liberečtí, když Ondřej Vitásek uplatnil svoje parametry před brankovištěm a nejrychleji dorazil kotouč za brankovou čáru. Kolín vyrovnal v čase 18:12 zásluhou Reiferse, který dorazil puk za bezmocného Schwarze. Ve druhé třetině přidal dva zásahy Petr Vampola, po čtyřiceti minutách byl stav 1:3 z pohledu Kolína. Ve třetí třetině vstřelil čtvrtý hřebíček do rakve domácích Michal Bulíř. Více než výborný výkon předvedl také brankář Schwarz.

60:00

57:20
    Marcel Müller objel bránu a před bránou našel Kruppa, který z první nedokázal překonat dobře postaveného Schwarze, liberecký gólman podává nadprůměrné výkony!

55:08
    Necelých pět minut do konce třetí třetiny a Kolínu se stále nedaří najít recept na skvěle chytajícího Schwarze.

53:27

51:53
    Je až neuvěřitelné jak toto Schwarz chytil, Minard měl zcela prázdnou bránu a položeného brankáře brankáře Schwarze, ten na poslední chvíli dokázal zvednou svou hůl a vykrýt alespoň část odkryté branky, skvělým zákrokem se mu to podařilo.
    V Německu zatím chodí na Ligu mistrů fanoušků dost, u nás to tak slavné není. Polepší se příště diváci v Liberci?

51:27
    Tomáš Bulík je vyloučen za držení hole protihráče, dvouminutová přesilovka pro Kolín.

49:12
    Domácí celek nic nevzdává a kombinuje ve třetině soupeře, Liberec však skvěle brání a nepouští Žraloky do střeleckých pozic.

47:19
    Kolínští fanoušci však nic nebalí a stále ženou svůj tým aspoň za vstřelením branky, otázkou však zůstává jestli se Kolín ještě zmůže na nějaký odpor, Liberec však kontroluje hru.

45:27
    Liberec právě vstřelil branku!
    Na toto již však Aus den Birken nedokázal zareagovat! MICHAL BULÍŘ byl zcela nekrytý před domácím brankářem, dostal perfektní nahrávku od Jakuba Valského a bez větších potíží zasunul puk do kolínské brány. Asistence: Valský

43:29
    Gogulla si připravil dobrou pozici ke střele, ale z ní nedokázal poslat puk na Schwarze.

42:46
    Liberec mohl vstřelit čtvrtou branku! Martin Bartek ujel obraně Kolína a hnal se sám na Aus den Birkena, ten však předvedl neskutečný zákrok a zachránil svůj tým od pohromy.

42:07
    A Kolín opět stupňuje svůj tlak, kotouč nebezpečně poskakoval před bránou, ale nikdo v červeném jej nedokázal doklepnout za Schwarzova, obrana následně kotouč vyhazuje do středního pásma.

41:11
    První střelu ve třetině vidíme na straně Kolína, Zerressen od pravého mantinelu však minul libereckou svatyni.

40:01

Střely ve druhé třetině:
    Kolín: 10
    Liberec: 8

Druhá třetina je minulostí a my jsme v ní viděli dvě branky od liberecký Tygrů. Nejprve při vlastním oslabení vstřelil gól Vampola a přibližně za deset minut přidal ještě branku v přesilové hře – 1:3.

40:00

Radek Francouz

Góly a asistencie: 19. Reifers (Stephens, Lüdemann) – 13. Vitásek (Bartek), 30. Vampola (Filippi, Vitásek), 40. Vampola (Škoula, Bartek), 46. Bulíř (Valský)

Kölner Haie: Aus den Birken (Stefaniszin) – Sulzer, Mo. Müller – Krupp, Tjärnqvist – Ankert, Lüdemann – Schmölz, Zerressen – Rankin, Falk, Ma. Müller – Minard, Johnson, Gogulla – Tripp (C), Stephens, Ohmann – Riefers, Pfohl, Weiss.
    Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Vanecek) – Voráček, Škoula – Vitásek, Kajínek – Derner, Plutnar – Šimek – Bartek (C), Bulík, Vlach – Valský, Filippi, Bulíř – Urban, Vampola, Jelínek – Kica, Jass, Jonák.

Rozhodca: Lindqvist (FIN), Piechaczek (GER) – Kowert (GER), Schrader (GER)