Aston Villa – Newcastle 0:0 (kon.) | Chelsea – Leicester 2:0 (kon.) | Crystal Palace – West Ham 1:3 (kon.)
Southampton – West Bromwich 0:0 (kon.) | Swansea – Burnley 1:0 (kon.) | Everton – Arsenal 2:2 (kon.)
Swansea City
1:0 (1:0)
Burnley FC
Sobota 23.08.2014, 16:00Anglická Premier League

V napínavom zápase sme videli len jediný gól z prvého polčasu. Domáci favorit potvrdil svoju dominanciu v tabuľke aj keď výkonom to nebolo až také presvedčivé. Zápas skončil 1:0. Pri ďalšom zápase na onlajnoch DOVIDENIA. (17:53:05)

90+3

90+2
    Záverečné striedanie. Sordell za Jonesa.

90+2
    Mee skúšal dostať loptu do pokutového územia, ale jeden z obrancov predviedol dobrý zákrok.

90+1
    Posledné striedanie domácich a zároveň aj získavanie času. Routledge poputuje pod sprchu a na ihrisko vybehne Tiendalli.

90+1
    Nad rámec hry sú nastavené 3 minuty.

90
    Aj v záverečných minútach sa blysol Fabianski. Nakopávanú loptu od súpera zoviera v náruči a získava pre svoj tím cenné sekundy.

88
    Center do vápna od Wallacea. Domáca obrana odohráva loptu do bezpečia.

86
    Žltá karta pre domácich. Previnil sa Sigurdsson.

85
    Prehupli sme sa do poslednej päťminútovky. Podarí sa hosťom vyrovnať alebo sa z plného bodového zisku budú tešiť domáci ?

83
    Po vyrazenej lopte mohol Ki zvýšiť vedenie svojho tímu na 2 góly. Jeho pokus však skončil nad Heatonovou bránkou.

82
    Druhé striedanie na strane hostí. Barnes nahradí Jutkiewicza.

79
    A je vyrovnané! Teda aspoň na žlté karty. Po nedovolenom zákroku na súpera ju vidím Duff.

77
    Domáci sú vo vedení hlavne vďaka vynikajúcemu Fabianskemu, ktorý drží ich nádeje na trojbodový zisk pekne v rukách.

75
    Wallace skúsil šťastie ďalekonosným pokusom. Strelu zablokoval obranca.

73
    Prvá žltá karta stretnutia. Rozhodca ju ukázal Shelveyovi.

72
    Striedajú aj hostia. Z ihriska sa potúča Taylor. Nahradí ho Wallace.

70
    Záazračný Fabianski podržal svoj tím opäť nad vodou. Krásny zákrokom pokryl pokus Marneya.

68
    Domáci sa snažia oživiť svoj herný prejav. Na 20 minút im však ostáva už len jedno striedanie.