Malaga – Bilbao 1:0 (kon.) | Sevilla – Valencia 1:1 (kon.) | Granada – La Coruña 2:1 (kon.)
Almería – Espanyol 1:1 (kon.)
FC Sevilla
1:1 (1:0)
Valencia CF
Sobota 23.08.2014, 21:00 • Ramón Sánchez-Pizjuán, Sevilla, Španielsko • Španielska LaLiga

Máme za sebou stretnutie Sevilla – Valencia, ktoré sa skončilo nerozhodne 1:1. V 43.minúte otváral skóre Vidal, keď na 2-krát prekonal Alvesa. Po zmene strán dostal v 66.minúte hosťujúci Paul červenú kartu. Valencia sa nevzdala a v 88.minúte dokázala vyrovnať zásluhou žolíka Orbana, ktorý sa najlepšie zorientoval v pokutovom území a hruďou poslal loptu do siete.

To je odo mňa všetko. Prajem vám dobrú noc. (22:58:30)

90+5

90+5
    Carrico zastavil protiútok Valencie za cenu žltej karty.

90+4
    Diego Alves pod tlakom odkopáva loptu za bránkovú čiaru, pri lopte sú opäť domáci.

90+3
    Sevilla sa zmocnila lopty a kombinuje na útočnej polovici.

90+2
    Voľný kop rozohral Parejo nakrátko a Valencia už nechce prísť o cenný bod.

90+1
    Coke dostáva za držanie žltú kartu.

90
    Hlavný rozhodca Del Cerro Grande nastavil 5 minút!

89
    Sevilla vyčkávala a zahrávala sa s ohňom, za čo ju potrestal Orban a až teraz sa zobudila v 2.polčase.

88
    Valencia dala gól!
    Voľný kop Pareja bol zblokovaný na roh. Ten bol zahraný nakrátko, prišiel spätný center. Tam vystrelil jeden z hráčov Valencie, lopta bola zblokovaná. Najlepšie sa zorientoval LUCAS ORBAN, ktorý prsiami dotlačil loptu do brány a hostia sa tak môžu tešiť z vyrovnania!

87
    Hostia budú zahrávať voľný kop z ľavej strany.

86
    Valencia aj v desiatich sa snaží o vyrovnanie, zatiaľ stav stále 1:0.

85
    Parejo mal opäť možnosť kopať voľný kop, tentoraz z 25 metrov. Technickou strelou pravdepodobne nastrelil pravú žrď brány Barbosu, ktorý sa po lopte len obhliadol.

84
    Rodrigo sa natlačil pred bránu domácich, kde prišiel center od Feghouliho. Jemne ho tečoval, lopta už smerovala do priestoru brány, lenže Barbosa výborne zakročil a nedopustil vyrovnanie.