Marítimo – Coimbra 2:1 (kon.) | Ferreira – Porto 0:1 (kon.) | Lisabon – Arouca 1:0 (kon.)
Sporting Lisabon
1:0 (0:0)
FC Arouca
cz Sobota 23.08.2014, 21:30 • Estádio José Alvalade, Lisabon • Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (23:33:27)

A je dobojováno! Sporting celý druhý poločas do svého soupeře doslova bušil a stále ne a ne se prosadit. V 63. minutě navíc Nani neproměnil nařízený pokutový kop. Vše tak musel zachraňovat až ve třetí minutě nastavení Carlos Mané, který dorazil střelu spoluhráče! Sporting si tak do tabulky připisuje svou první letošní výhru.

90+5

90+4
    Mané si při oslavě branky svlékl dres a za to je potrestán žlutou kartou.
    MANÉ - 1:0

90+3
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Domácí celek se nakonec dočkal! Po dalším centru se k míči dostal Tanaka ale trefil jen tyč, míč do branky dokázal dorazit CARLOS MANÉ! Sporting se dostává do vedení doslova v minutě dvanácté!

90
    Sudí nastaví ještě pět minut nad rámec hrací doby.

89
    Do vápna směřoval po standardce centr, po kterém se střetl Mauricio s hostujícím brankářem. Hlavní ale je, že Goicoechea má míč ve své moci.
    Neproměněný centr.

89
    Fortunato fauloval před pokutovým územím soupeře a dostal žlutou kartu. Navíc zajímavá standardka pro domácí.

88
    Hostující trenér dnes podruhé sahá do sestavy, místo Pintassilga si v rámci taktického střídání zahraje Dabó.

87
    Další centr přišel opět z pravé strany, Goicoechea vyrazil míč k volnému Manému, ten však obranný val neprostřelil! Další obrovská šance Sportingu!

86
    Ani tato situace nekončí brankou! Na krásný centr zprava si naběhl Carillo, ale hlavičkoval jen do brankáře!

84
    Rychlý brejk hostujícího celku zakončoval z vápna Petrolina, trefil ale jen nohy brankáře, který vyrazil míč na roh! To byla velká šance Aroucy!

83
    Tanaka se dobře u rohového praporku zbavil svého strážce, poté ale jeho spoluhráči o balon přišli.

81
    Ani po rohovém kopu se ale skóre nemění.

80
    Maného centr vypadal velmi nebezpečně, ujmul se ho ale jeden z beků, který míč odrazil před vápno, tam pak přišla ještě jedna zblokovaná střela.

76
    Domácí trenér si připravil dvě střídání, místo Martinse a Naniho přišli Capel a Tanaka. Hostující kouč vystřídal Bernardese, místo, kterého si zahraje Tinoco.