Skalica – Olomouc 2:5 (kon.) | Trenčín – Zvolen 4:3 (1:0 po s.n.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Poruba 2011 – Slovensko U20 3:5 (kon.) | Zlín – K. Vary 1:2 (kon.) | Liberec – Slavia 6:3 (kon.)
Nové Zámky – Nitra 4:8 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 5:4 (kon.) | Opava – Přerov 3:4 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 3:2 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 6:1 (kon.)
Kladno – Znojmo 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 5:2 (kon.) | HC Slovan – Vítkovice 1:2 (po pr.)

Vítkovice dali gól!
    Hrubá chyba Backlunda, ktorý vykorčuľoval za pukom za bránku, no tam ho nezachytil, k puku sa dostal Němec, poslal ho pred bránku a do prázdnej klietky JIŘÍ BURGER nemohol nedať. Asistencia: Erik Němec.

60:14
    Šankeřík sa dostal s pukom do pásma, od ľavého kruhu vystrelil len do ochranného skla.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila nám aj tretia tretina, môžem však napísať, okrem žrde Sigaleta, len pomer striel, ktorý bol 11:5, kapitáni oboch mužstiev sa teraz dohodnú, čo bude ďalej. Tak napokon bude nasledovať predĺženie so štyrmi hráčmi v trvaní piatich minút, ak niektoré z mužstiev nevsieti.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:35
    Hudáček potiahol puk vpred, no ani on sa k zakončeniu nedostal a je po zápase.

59:18
    Netík si nerozumel s Hudáčkom v strednom pásme, pri puku hostia.

58:51
    Hostia opäť vyhodili cez všetky až k Backlundovi, zakázané uvoľnenie.

58:43
    Sigalet spoza ľavého kruhu vystrelil, opečiatkoval však len žrď Dolejšovej bránky.

58:28
    Nagy to skúsil spoza bránky, no puk poslal k mantinelu na opačnú stranu kzliska.

58:15
    Dnešné stretnutie sleduje 4.544 divákov.

57:52
    Puk skončil v hľadisku za striedačkami, vhadzujeme v strednom pásme.

57:22
    Na jednej aj druhej strane viazne kombinácia a prihrávka, vidíme množsvo nepresností, už aby sme mali záver tohto zápasu.

56:47
    Surový vystrelil puk na Dolejša, ktorý dobre čítal hru a puk ukryl vo svojej lapačke.

56:06
    Spoza bránky Backlunda Slovan zakladá svoju akciu, ktorá končí v strednom pásme.

54:36
    Na ľadovej ploche teraz vidíme hokej priemernej úrovne, akoby hráči ani nechceli streliť gól, kotol domácich sa snaží zbytočne.

53:05
    Hudáček poslal puk na kruh Netíkovi, ten ho však nedokázal spracovať na zakončenie, hostia puk domácim zobrali.