Nitra – Olomouc 4:5 (kon.) | Žilina – Trenčín 1:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Litvínov 6:5 (kon.) | Nové Zámky – Skalica 5:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 1:4 (kon.)
Prostějov – Havířov 5:3 (kon.) | Břeclav – Trnava 4:5 (kon.) | Děčín – Bílina 4:1 (kon.)
Litoměřice – Most 4:0 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 4:8 (kon.) | K. Vary – Plzeň 1:2 (1:2 po s.n.)
Klášterec nO – Řisuty 4:5 (2:3 po s.n.) | Šumperk – GKS Tychy 3:0 (kon.) | Znojmo – Hradec Králové 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (1:2 po s.n.) | Opava – Frýdek-M. 7:2 (kon.) | Senica – Kapfenberg 4:3 (4:3 po s.n.)
Val. Meziříčí – Karviná sledge 5:2 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 6:3 (kon.)
po s.n. (4:3)
HC Dukla Senica
4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0)
HC Steelers Kapfenberg
Utorok 02.09.2014, 18:00 • Zimný štadión Senica • Prípravný zápas

Ďakujem Vám za pozornosť, zo Zimného štadióna v Senici sa prihlásime opäť v piatok, kedy domáca Dukla Senica privíta extraligovú Žilinu. (20:18:27)

V tretej tretine padol len jeden gól, a to na strane hostí, ktorí 10 sekúnd pred koncom tretiny dokázali pri hre bez brankára prekonať domáceho gólmana zásluhou Pirmana. Keďže zápas skončil v riadnom hracom čase nerozhodne, na rad prišli doplnkové samostatné nájazdy, v ktorých o víťazstve domáceho tímu rozhodol strelou pod hornú žŕdku Surovka.

60:00
    Senica dala gól!
    Rozhodujúci gól v samostatných nájazdoch strelil FILIP SUROVKA.

60:00
    Surovka zavesil tesne pod hornú žŕdku, Peksa na opačnej strane vychytal Hložeka, Senica vyhráva 4:3 po nájazdoch.

60:00
    Lantoš svoj nájazd nepremenil, za hostí príliš dlho so strelou váhal D. Winzig.

60:00
    Schiechel krásnym gólom prekonal senického gólmana, na opačnej strane sa nenechal zahanbiť Šúrek a skóroval rovnako pekne, 2:2

60:00
    Diethard Winzig triafa ľavý horný roh a vyrovnáva, Jurák sa za domácich nepresadil, 1:1.

60:00
    Pirman skúšal na Peksu blafák, ale senického gólmana neprekonal, na opačnej strane Kalináč podobným kúskom dokázal streliť gól, Senica vedie 1:0.

Samostatné nájazdy začínajú.

60:00
    Teraz ešte prídu na rad doplnkové nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:50
    HC Steelers Kapfenberg dáva gól! Hra bez brankára hosťujúcemu tímu napokon vyšla, keď 10 sekúnd pred koncom tretiny prekonáva Porubského MARKUS PIRMAN.

59:32
    Hostia skúsia v záverečnej polminúte hru bez brankára.

59:32
    Oddychový čas

59:07
    Zápas sa už len dohráva, pri puku hostia.

57:55
    Reissmullerova strela od modrej letela tesne mimo bránky, domáci stále v pásme.

55:48
    Trostovu strelu spoza obrancu kryje Porubský.

54:51
    Osobný trest na 10 minút inkasuje na strane hostí Winzig.

Monika Krutá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. Kalináč (Jurák, Šúrek), 18. Šúrek (Mrázik, Kalináč), 36. Šúrek (Jurák, Kalináč), 60. Surovka – 4. Pirman (P.Winzig, D.Winzig), 32. Titze (Natter), 60. Pirman

HC Dukla Senica: Peksa (Porubský) – Kubica, Janík, Fančovič, Szalva, Rehuš, Loydl, Reissmuller, Mrázik, Zahumenský – Kalináč, Jurák, Lantoš, Penák, Kluka, Mikolášek, Vereš, Surovka, Šúrek, Glemba, Kovaľ
    HC Steelers Kapfenberg: Sabol (Bauer) – Loibneger, Stuhlinger A., Orsagh, Jachym, Polata – Schiechel, Winzig D., Trost, Winzig P., Stuhlinger P., Schoneklener, Pirman, Titze, Hložek, Natter

Rozhodca: Mullner – P. Šefčík, J. Šefčík