Chabarovsk – Ufa 2:3 (kon.) | Novokuzneck – Omsk 2:1 (po pr.) | Novosibirsk – Barys 4:1 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Helsinki 1:2 (po pr.) | Togliatti – Riga 3:2 (po pr.)
Jaroslavľ – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Viťaz – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Soči – Jekaterinburg 6:3 (kon.)
Amur Chabarovsk
2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
HC Salavat Julajev Ufa
Pondelok 15.09.2014, 10:00KHL

Je dobojované. Domáci síce ešte v tretej tretine dokázali znížiť gólom Peretjagina na 2:3,ale to bolo z ich strany všetko. Ufa aj v druhom zápase na ľade Amuru uspela a odnáša si celkovo 6 bodov. To je už odo mňa pre túto chvíľu všetko. (12:22:37)

60:00

59:20
    Borisov je už na striedačke!

59:11
    Ufe sa skončila presilovka a tak bude Amur zrejme skúšať hru bez brankára Borisova.

58:15
    Hráči Amuru dostávajú puk cez všetky čiary,ale snažia sa aj v oslabení útočiť.

57:45
    Salavat sa nikam neponáhľa a pokojne kombinuje v útočnom pásme.

57:11
    Železnov dostáva 2 minúty za podrazenie a tak Ufa môže ušetriť ďalšie minúty a priblížiť sa k víťazstvu.

55:30
    Ufa sa v týchto minútach koncentruje na defenzívu a Amur do výraznejších príležitostí nepúšťa.

54:25
    Sochatskij bude musieť byť na pozore, jeho spoluhráči sa dopustili zakázaného uvoľnenia.

53:43
    Veľkú šancu hostí spálil Hartikainen, ktorý nedokázal zoči voči Borisovovi uspieť a tak sa stav nemení.

52:40
    Hostia chceli odpovedať, ale ich prítomnosť v útočnom pásme nič neznamenala. Domáci ženie za vyrovnaním celý štadión.

51:43
    Chabarovsk dal gól!
    Domácim sa zaslúžene podarilo znížiť. Od modrej čiary prepálil všetko SERGEJ PERETJAGIN. Asistencie: Denis Ježov, Michail Fisenko.

51:08
    Niinimaki prešiel až pred brankára hostí, ale jeho bránku z dobrej príležitosti prestrelil!

49:43
    Slepyšev stratil na modrej čiare puk a potom sa to isté stalo aj domácim. Ufa navyše poslala puk na icing.

48:36
    Ufa sa ubránila a už sa hrá v plnom počte na oboch stranách. Podarí sa Chabarovsku s týmto zápasom ešte niečo spraviť?

47:30
    Už počas vlastne presilovky vytvorili domáci v útočnom pásme obrovský tlak a Sochatskij mal kvantum práce.

46:36
    Hrá sa 4 na 4, keďže Teemu Hartikainen dostal 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

45:35
    Opäť sa vylučuje na domácej strane. Jesse Niinimaki dostáva 2 minúty za podrazenie.

44:45
    Ufa dvojnásobnú presilovku nevyužila, ale ešte trvala tá klasická, keď Litovčenko nevyužil veľkú šancu z medzikružia.

Martin Platko

Góly a asistencie: 34. Niinimaki, 52. Peretjagin (Ježov, Fisenko) – 11. Philstrom (Kolcov), 25. Višnevskij (Kolcov), 40. Pihlstrom (Kolcov)

Amur Chabarovsk: Borisov (Bolšakov) – Ježov, Kurbatov, Taimi, Pererjagin, Safronov, Tereščenko, Terjajev – Niinimaki, Fisenko, Špirko, Baškirov, Tarasov, Miklík, Lugin, Junkov, Litovčenko, Haščák, Kacuba, Železnov
    HC Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Koval) – Zubarev, Kolcov, Višněvskij, Vasilevskij, Kutuzov, Heikkinen, Lekomcev – Makarov, Stepanov, Pihlström, Sjomin, Tolpeko, Kajgorodov, Gluchov, Slepyšev, Hartikainen, Dubrovskij, Skačkov, Skorochodov

Rozhodca: Dejev, Ravodin – Matjuša, Petrov.