Chabarovsk – Ufa 2:3 (kon.) | Novokuzneck – Omsk 2:1 (po pr.) | Novosibirsk – Barys 4:1 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Helsinki 1:2 (po pr.) | Togliatti – Riga 3:2 (po pr.)
Jaroslavľ – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Viťaz – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Soči – Jekaterinburg 6:3 (kon.)
Metallurg Novokuzneck
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Avangard Omsk
Pondelok 15.09.2014, 14:00KHL

Favorizovaný Avangard Omsk neuspel na ľade Novokuznecka a pripísal si druhú prehru v sezóne. Domáci Metallurg do 57. minúty prehrával, no potom zrovnal Stoa a rovnaký hráč prihral na víťazný gól v predĺžení Kosourovovi. (16:25:53)

KOSOUROV - 2:1

60:56
    Metallurg Novokuzneck dal gól!
    Výhodná presilovka štyroch proti trom priniesla domácim víťazstvo. Po obliehaní Barulinovej brány rozhodol duel ALEXEJ KOSOUROV. Asistencie: Ryan Stoa, Vitalij Zotov.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:21
    Vylúčenie Omsk. Zbytočný útočný faul Kuľaša, ktorý si za sekanie odsedí dve minúty.

59:15
    Hostia sa nikam nehrnú a zdá sa, že im stačí aj bod po šesťdesiatich minútach.

58:40
    Avangard momentálne drží puk vo svojej moci a kombinuje na vlastnej polovici ihriska.

58:00
    Domácim dodal strelený gól krídla, naopak hostia sa bránia a nechcú zbytočne inkasovať druhýkrát.
    STOA - 1:1

57:00
    Nakoniec je tu vyrovnávajúci zásah. Po akcii Zotova sa dostal k puku RYAN STOA a ten ho dokázal prepasírovať pomedzi betóny Barulina. Asistencia: Vitalij Zotov.

55:30
    Domáci nahadzujú veľa pukov na Barulina, ktorý ich vyráža, aby sa nemuselo prerušovať.

55:00
    Novokuznecku ostáva posledných päť minút na to, aby vyrovnal.

54:10
    Gavrilyčev tvrdo vystrelil od modrej čiary, Barulin však bol na mieste a dobre zasiahol.

53:40
    Hráči Avangardu ukazujú. že sú veľmi silní na puku, vedia ho podržať a vďaka tomu získavajú prevahu.

53:00
    Domáci fanúšikovia ženú svojich hráčov vpred, no tí sa nedokážu stabilnejšie držať v útočnom pásme.

52:20
    Romanov pristavil puk Maľcevovi, ktorý si ho v jazde prebral a nebezpečne vystrelil na Barulina.

51:20
    Perežogin sa zrazu zjavil pred Sorokinom, Popov mu priťukol puk a skúsený útočník hostí bol blízko k druhému gólu.