Chabarovsk – Ufa 2:3 (kon.) | Novokuzneck – Omsk 2:1 (po pr.) | Novosibirsk – Barys 4:1 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Helsinki 1:2 (po pr.) | Togliatti – Riga 3:2 (po pr.)
Jaroslavľ – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Viťaz – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Soči – Jekaterinburg 6:3 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Metallurg Magnitogorsk
Pondelok 15.09.2014, 17:30KHL

Je dobojované. Hostia z Magnitogorsku potvrdili rolu favorita a z Podolsku si odnášajú tri body po víťazstve 1:4. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (19:56:09)

60:00

57:59
    Viťaz Podolsk dal gól!
    Domácim sa nakoniec podarilo streliť čestný gól, keď sa presadil ROMAN HORÁK. Asistencie: Georgij Berďjukov, Mario Kempe.

55:29
    Hostia sú v plnom počte.

53:29
    Podolsk hrá v plnom počte a tak mu začína presilovka.

51:56
    Roman Chudinov dostáva 2 minúty za podrazenie. Presilovka pre Podolsk.

51:29
    Na ľade sa strhla menšia potýčka a rozhodca vo veľkom udeľoval tresty. Za domácich dostali 2+2 minúty za hrubosť Jakov Seleznev a Igor Golovkov a na strane hostí boli potrestaní Timkin 5+ do konca zápasu, Pare 2 minúty za hrubosť a Chabarov 2+2 minúty za hrubosť.

50:34
    Metallurg Magnitogorsk dal gól!
    A je definitívne rozhodnuté! Štvrtý gól hostí pridáva VLADISLAV KAMENEV. Asistencie: Chris Lee, Rafael Batiršin.

45:32
    Už niekoľko sekúnd po ubránenom oslabení pridávajú hostia tretí gól. Presadil sa RAFAEL BATIRŠIN, ktorý pred chvíľou prišiel z trestnej lavice. Asistencie: Denis Platonov.

45:25

44:35
    Domáci nepomohol ani oddychový čas a Metallurg už hrá vo štvorici.

43:25
    Hostia idú do troch, keď na trestnú lavicu odchádza aj Rafael Batyršin za podrazenie.

42:35
    Jaroslav Chabarov dostáva 2 minúty za krošček, presilovka pre domáci Podolsk.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Druhá tretina priniesla rovnako ako tá prvá jeden gól. Magnitogorsk vďaka Mozjakinovi zvýšil náskok na 0:2. Podolsk potom nevyužil dvojnásobnú presilovku.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:40
    Metallurg je v plnom počte, Podolsk nedokázal využiť ani dvojminútovú presilovku o dvoch hráčov.

36:40
    Dvojnásobné vylúčenie na strane hostí. Jan Kovář dostáva 2 minúty za faul lakťom a Danis Zaripov 2 minúty za podrazenie. Veľká šanca pre Podols.

35:43
    Metallurg sa však oslabeniu ubránil a hrá v plnom počte.

Martin Platko

Góly a asistencie: 58. Horák (Berdjukov, Kempe) – 8. Timkin (Mozjakin, Batyršin), 34. Mozjakin (Zaripov, Kovář), 46. BatIršin (Platonov), 51. Kamenev (Lee, Batiršin)

Viťaz Moskovská oblasť: Saprykin (Säteri) – Porseland, Grebeškov, Vereščagin, Berďjukov, Golovkov, Seleznjov, Kudinov, Grišin – Cyganov, Horák, Kempe – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Vyglazov, Šitikov, Kousal – Zjazov, Šackij, Makjejev
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Lee, Chabarov, Bereglazov, Batyršin, Tereščenko – Kovář, Mozjakin, Zaripov – Brent, Platonov, Osala – Jakucenja, Kosov, Kamenev – Junkov, Grigorenko, Timkin, Pare

Rozhodca: Odinš, Jeřábek – Golovljov, Lazarev.