Olympiakos – Atlético Madrid 3:2 (kon.) | Juventus – Malmö 2:0 (kon.) | Real Madrid – Bazilej 5:1 (kon.)
Liverpool – Razgrad 2:1 (kon.) | Monaco – Leverkusen 1:0 (kon.) | Benfica – Zenit 0:2 (kon.)
Galatasaray – Anderlecht 1:1 (kon.) | Dortmund – Arsenal 2:0 (kon.)
Real Madrid
5:1 (4:1)
FC Bazilej 1893
Utorok 16.09.2014, 20:45 • Santiago Bernabéu • Liga majstrov

Real Madrid potvrdil úlohu favorita. V druhom polčase síce hráči pridali len jeden gól, no po štvorgólovej nádielke z prvého polčasu sa nemali kde ponáhľať. Pre dnes je to všetko, ďakujeme vám za pozornosť. (22:37:40)

90+2

90+1
    Xhaka za prerušenie rozohrávky dostáva žltú kartu.

90+1
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90
    Nacho chcel prekvapiť Vaclíka, no jeho strela z veľkej diaľky nenašla svoj cieľ.

89
    Derlis Gonzáles má problém s kŕčmi a zostáva ležať na ihrisku. Na pomoc prichádza aj protihráč Pepe.

87
    Elneny nezachytil prihrávku a situáciu rieši Casillas, ktorý loptu chytá do rúk.

86
    González sa v strede ihriska ocitol v ofsajde.

85
    Pepe fauloval Embola a umožnil tak hosťom kopať priamy kop z dobrej pozície. Obranca si navyše vyslúžil žltú odmenu.

83
    Posledné striedanie zápasu – Freia nahradí Delgado.

82
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Benzema, na svoj debut v Lige majstrov v drese Realu nastupuje Chicharito.
    BENZEMA - 5:1

79
    Real Madrid dal gól!

Nádherná kombinácia dvojice Ronaldo – BENZEMA! Francúzova tvrdá strela sa odrazila od brvna rovno za Vaclikov chrbát.

78
    Ronaldo sa ocitá v ofsajde, útok Realu tak nemôže pokračovať.

77
    Pekná kombinácia hosťujúceho celku končí na tyči Casillasovej brány. Strelou z väčšej vzdialenosti sa prezentoval Schär.

76
    Pepe odvracia nebezpečnú prihrávku do rohu.

Vladimír Dančík

Góly: 14. Suchý (vla.), 30. Bale, 31. Ronaldo, 37. Rodríguez, 79. Benzema – 38. González

Karty:   85. Pepe (RMA) – 55. Elneny (BAZ), 60. Samuel (BAZ), 90+1. Xhaka (BAZ)

Real Madrid: Casillas – Nacho, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo – Modrić, Kroos, James Rodríguez – Bale, Benzema, Cristiano Ronaldo.
    Náhradníci: Navas, Varane, Arbeloa, Coentrão, Illarra, Isco, Chicharito.

FC Bazilej 1893: Vaclik – Schar, Suchý, Samuel, Safari – Frei, Xhaka, Zuffi, Elneny – González, Streller.
    Náhradníci: Vailati, Aliji, Delgado, Kakitani, Calla, Gashi, Embolo.

Rozhodca: Damir Skomina – Praprotnik, Vukan