Chabarovsk – Novgorod 2:7 (kon.) | Vladivostok – Čerepovec 5:4 (1:0 po s.n.) | Novokuzneck – CSKA Moskva 1:6 (kon.)
Jekaterinburg – Kazaň 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 4:6 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Omsk 3:2 (kon.)
Togliatti – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Nižnekamsk – Ufa 0:4 (kon.) | Jaroslavľ – D. Moskva 4:2 (kon.)
Avtomobilist Jekaterinburg
3:5 (1:3, 1:0, 1:2)
Ak Bars Kazaň
Štvrtok 02.10.2014, 15:00 • KrK Uralec • KHL

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:24:20)

Je dobojované! V tretej tretine sa najprv domácim podarilo vyrovnať Bumaginom v 45.minúte na 3:3, ale potom hostia aj zásluhou presilovky pridali na obrátkach a Moller s Azevedom rozhodli o víťazstve 3:5.

60:00

59:36
    Ešte jeden zákrok Garipova, ale aj domáci sa už zmierili s tým, že dnes body nezískajú.

59:01
    Začala sa už posledná minúta tretej tretiny a pravdepodobne aj zápasu.

57:58
    Viac ako dve minúty do konca riadnej hracej doby a možno aj zápasu sa hostia zamerali na defenzívu a Jekaterinburg sa nevie prepracovať pred Garipova.

56:37
    AK Bars Kazaň už hrá v plnom počte.

56:16
    Garipov pokryl strelu Petružálka od modrej čiary.

55:09
    Hostia sa dostali k puku a momentálne šetria cenné sekundy z oslabenia.

54:37
    Avtomoblilistu by mohlo pomôcť vylúčenie Ilju Nikulina, ktorý dostáva 2 minúty.

52:55
    Domácim sa tak komplikuje situácia a do konca tretej tretiny už neostáva veľa času. Jekaterinburg musí začať riskovať.

51:49
    Bars Kazaň dala gól!
    A hostia sa dostávajú po čase do dvojgólového vedenia. Kosticyn prihral puk na kruh JUSTINOVI AZEVEDOVI a ten strelou do horného rohu napravil nepremenené trestné strieľanie. Asistencie: Sergej Kosticyn.

51:11
    Bars už hrá v plnom počte a do bránky sa navyše vrátil Emil Garipov.

50:15
    Garipov od druhej tretiny mal nejaké problémy s výstrojom, ktoré sa zhoršovali a tak ho v bránke strieda Nilsson.

50:05
    Prebieha už posledná desaťminútovka tretej tretiny a domáci sa snažia hrať aktívne v útočnom pásme. Brulé minul bránku a Simakova tečovaný puk zachytil Kovář.

49:07
    K puku sa postavil Justin Azevedo, ale v súboji s Kovářom neuspel a tak sa skóre nemení.

49:07
    Lepisto stratil puk na modrej čiare a Azevedo mu unikal. Domáci obrana ho musel faulovať a tak rozhodca nariadil trestné strieľanie.

48:43
    Kirill Petrov dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a Jekaterinburg môže vyrovnať.
    MOLLER - 3:4

Martin Platko

Góly a asistencie: 20. Komarov (Lewandowski, Lepisto), 39. Golyšev (Michnov), 45. Bumagin (Golyšev) – 4. Burmistrov (Heshka), 6. Kosticyn (Nikulin, Azevedo), 13. Kosticyn (Nikulin), 48. Moller (Mirnov), 52. Azevedo (Kosticyn)

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Fomin)- Viklund, Lepistö, Metljuk, Megalinskyj, Antonov, Trjamkin, Postnikov- Simakov, Petružálek, Brule- Golyšev, Michnov, Popov- Garejev, Bumagin, Jemelejev- Solomonov, Lewandowski, Jemelin, Komarov
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Nilsson)- Denisov, Rylov, Kornejev, Nikulin, Medvedev, Musin, Heshka, Pajgin- Bodrov, Svitov, Obuchov- Azevedo, Kosticyn, Mirnov- Varnakov, Pesonen, Malychin- Petrov, Möller, Burmistrov

Rozhodca: Bukin, Romasko- Goljak, Dedjulja