Chabarovsk – Novgorod 2:7 (kon.) | Vladivostok – Čerepovec 5:4 (1:0 po s.n.) | Novokuzneck – CSKA Moskva 1:6 (kon.)
Jekaterinburg – Kazaň 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 4:6 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Omsk 3:2 (kon.)
Togliatti – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Nižnekamsk – Ufa 0:4 (kon.) | Jaroslavľ – D. Moskva 4:2 (kon.)
Lada Togliatti
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Štvrtok 02.10.2014, 17:00 • Arena Lada • KHL

Domácim sa nakoniec podarilo prvý krát v tejto sezóne bodovať naplno. Vo vyrovnanom zápase možno rozhodlo štastie, ktorého mali tentokrát viac na svojej strane domáci. Netreba vynechať ani brankára Ježova, ktorý viackrát podržal svoj tím. Pri ďalšom zápase na onlajnoch DOVIDENIA. (19:10:19)

60:00

59:09
    Pečurskij na striedačke. Hostia majú na ploche šiestich korčuliarov.

59:00
    Prebieha posledná minúta zápasu.

58:43
    Metallurg sa ihneď dostal do pásma Lady. Uvidíme, či sa odvážia odvolať brankára a skúsiť vyrovnať v šiestich.
    MOZJAKIN - 3:2

56:10
    Metallurg Magnitogorsk dal gól!
    A je znížené! O kontakný gól sa postaral ALEXEJ MOZJAKIN, ktorý vstiel dnes už druhý gól. Asistencia: Kovař.

56:01
    Pekný semafór predviedol Ježov po strele Zaripova. Hosťom sa čas kráti.

54:17
    Jeden z hráčov hostí poslal puk na ochranú sieť. Vhadzovať sa bude pred modrou čiarou na polovici Lady.

52:23
    Aj strely na bránu poukazujú na vyrovnanosť diania na ľade. 19-19.

50:03
    Prehupli sme sa do poslednej desaťminútovky riadnej hracej doby. Čas hrá v prospech domácich, ktorí vyhrávajú nad favoritom dnešného zápasu 3:1.

49:35
    Domáci v plnom počte.

48:50
    Domáci vyhadzujú a snažia sa rýchlo vystriedať. Magnitogorsk zakladá ďalší útok.

47:35
    Teraz si presilovú hru vyskúšajú hostia. Vylúčeným hráčom je Mastrjukov.

46:37
    Hostia v plnom počte.

45:33
    Hostia vyhadzujú. Puku sa ujímajú hokejisti Lady.

44:37
    Znovu si ide na trestnú lavicu oddýchnuť Batyršin. Domáci majú k dispozícii 2 minúty presilovky.

44:02
    Tvrdá strela z modrej čiary na Ježova. Stav ostáva nezmenený.

42:46
    Aktívnejším tímom v tretej tretine sú hostia, ktorým sa darí držať sa na dostrel Ježova.

Denis Vaďovský

Góly a asistencie: 4. Šulakov, 22. Valuskij, 27. Mastrjukov (Sloboda, Strelcov) – 9. Mozjakin, 57. Mozjakin (Kovař)

Lada Togliatti: Ježov (Glass) – Barancev, Podhradský, Hunkes, Šulakov, Romanov, Vorobjov (A), Sloboda, Ogurcov – Černikov, Petrov (A), Golubev – Nikitenko (C), Valujskij, Zaťovič – Mastrjukov, Bočarov, Šarov – Šenfeld, Strelcov, Fachrutdinov.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov (A), Lee, Tereščenko, Batyršin, Bereglazov, Chabarov – Mozjakin (C), Kovář, Zaripov (A) – Jakucenja, Osala, Kamenev – Šafigulin, Kosov, Potechin – Pare, Junkov, Grigorenko, Timkin.