Chabarovsk – Viťaz 3:4 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Jaroslavľ 2:1 (3:2 po s.n.) | Novokuzneck – Soči 1:0 (kon.)
Novosibirsk – D. Moskva 3:5 (kon.) | CSKA Moskva – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Čerepovec – Kazaň 1:2 (kon.)
Novgorod – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Petrohrad – Ufa 7:2 (kon.) | Riga – Omsk 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Amur Chabarovsk
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:0)
Viťaz Moskovská oblasť
Štvrtok 23.10.2014, 10:00 • Platinum Arena Zolotoj (Chabarovsk) • KHL

Je tu koniec dramatického zápasu v ktorom sa hosťom podarilo v tretej tretine vyrovnať napriek tomu, že domáci mali dvojgólový náskok a po samostatných nájazdoch sa tešia z víťazstva po jedinom góle, ktorý si pripísal Vyglazov.
    To je odo mňa všetko, prejem Vám ešte príjemný deň. (12:41:43)

65:00
    NIKITA VYGLAZOV premenil jediný samostatný nájazd a zabezpečil výhru hostí.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení sme videli iba dve strely a to po jednej z oboch tímov.

Predĺženie gól neprinieslo a tak prichádzajú na rad samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

63:32
    Strieľal Afinogenov ale brankár domácich Borisov bol pripravený.

62:45
    Predĺženie nám zatiaľ pekný hokej neprináša. Je to skôr opatrné z oboch strán.

61:10
    Úvodné minúty predĺženia patria domácim. Strieľal Rjazancev ale Säteri dobre pokryl jeho strelu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Je tu koniec tretej tretiny, ktorá nám priniesla vyrovnanie a tak je pred nami predĺženie.

Patrik Saloky

Góly a asistencie: 4. Terjajev (Orlov), 9. Špirko, 27. Miklík (Špirko, Tarasov) – 26. Kučerjavenko (Afinogenov, Věreščagin), 53. Jakubov (Šitikov), 55. Afinogenov (Kousal), 65. Vyglazov