Boston – NY Islanders 2:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | St. Louis – Vancouver 1:4 (kon.)
Nashville – Chicago 3:2 (kon.) | Minnesota – Arizona 2:0 (kon.) | Calgary – Carolina 5:0 (kon.)
LA Kings – Buffalo 2:0 (kon.) | San Jose – Columbus 4:5 (kon.)
Boston Bruins
2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
New York Islanders
cz Piatok 24.10.2014, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (03:42:57)

David Krejčí (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:21
    Zdeno Chára (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 4:13
    Lubomír Višňovský (NYI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:50

1. Kyle Okposo (NYI) 1+0
    2. Chris Kelly (BOS) 1+0
    3. Chad Johnson (NYI) 30 zák., 2 inkasované góly, 93,8%

Domácí už ze závěrečného tlaku nezvládli vyrovnat a nakonec podléhají na vlastním ledě Islanders 2:3. Hosté byli dvě třetiny lepším týmem a Boston začal předvádět dobrý výkon až ve třetí části, což nakonec na úspěch nestačilo. Špatnou zprávou pro Bruins je navíc zranění Zdena Cháry, který kvůli dosud blíže nespecifikovaným problémům odstoupil v průběhu první třetiny ze zápasu.

60:00

59:40
    Johnson v posledních minutách drží skvělými zákroky Islanders nad vodou a nyní přerušuje hru 20 sekund před koncem. Bruins si vyžádali oddechový čas.

59:25
    Hosté dostali puk z pásma, ale Krejčí ho ihned zaváží zpět.

58:54
    Svedberg opouští branku a domácí to zkouší v šesti!

58:27
    Bergeron minul bránu a o chvíli později neuspěl ani Bartkowski se sraženou střelou od modré.

57:43
    Obrovský tlak Bostonu pokračuje, ale Nelson teď dokázal dostat kotouč z obranného pásma a Islanders mohou alespoň vystřídat.

56:43
    Na druhé straně se ocitl v šanci Clutterback, kterému scházelo pár centimetrů k jeho druhému gólu v zápase!

56:00
    Další nebezpečná střela, kterou ještě dorážel Bergeron, ale trefil jen Okposa.

55:12
    První útok Bostonu stále v ráži! Kotouč dvakrát těsně minul Johnsonovu branku a Bruins nadále kombinují v útočné třetině.

54:28
    První útočná formace Bostonu teď hodně motá hlavu hostující obraně!

53:30
    Hra je vykázána do středního pásma. Hráči Bostonu hrají ve třetí třetině jako vyměnění. Dočkáme se vyrovnání?

53:20
    Velký tlak domácích! Eriksson před chvílí těsně minul bránu a útočná akce nadále pokračuje.

52:46
    Bruins se teď ve snaze o rychlý útok provinili ofsajdem.

52:15
    Puk se dostal ke Svedbergovi, který přerušuje hru.

51:45
    Islanders teď drží kotouč v útočném pásmu a Svedberg musí být stále ve střehu.

50:20
    Dvoubrankové vedení mohl hostům vzápětí vrátit Kulemin, ale Svedberg proti jeho střele dobře zasáhl a podržel Bruins.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 19. Lucic (Griffith, Krejčí), 50. Kelly (Soderberg, Eriksson) – 7. Nielsen (Bailey, Kulemin), 22. Okposo (Strait, Tavares), 30. Clutterbuck (Martin, Leddy)

Boston Bruins: Svedberg (Rask) – Chára, Hamilton, Seidenberg, Krug, Bartkowski, McQuaid – Lucic, Krejčí, Griffith – Marchand, Bergeron, Smith – Kelly, Soderberg, Eriksson – Paille, Campbell, Gagne
    New York Islanders: Johnson (Halák) – Leddy, Boychuk, Hickey, Višňovský, de Haan, Strait – Conacher, Tavares, Okposo – Nelson, Lee, Strome – Bailey, Nielsen, Kulemin – Martin, Cizikas, Clutterback

Rozhodca: Dan O'Halloran, Francois St. Laurent – Pierre Racicot, Steve Barton