Košice – Dunajská Streda 1:1 (kon.) | Trnava – Trenčín 1:0 (kon.) | Myjava – Žilina 1:4 (kon.)
Senica – Zlaté Moravce 2:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:0 (1:0)
AS Trenčín
Sobota 25.10.2014, 14:00 • Štadión Antona Malatinského (Trnava) • Niké liga

90+2
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Jairo de Macedo da Silva, prichádza James Alexander Lawrence. (17:31:26)

90+2
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Dávid Guba, prichádza Karol Mondek.

Skončil sa teda zápas Trnavy s Trenčínom a to víťazstvom Spartaka v pomere 1:0. O ten jediný gól sa postaral Erik Sabo, ktorý v 37.minúte premenil pokutový kop. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok soboty.

90+2

90
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Martin Mikovič, prichádza Patrik Banovič.

90
    Začína sa nadstavený čas, rozhodca by mal pridať 3 minúty.

89
    Peter Čögley ostáva ležať na trávniku štadióna Antona Malatinského v kŕčoch, okamžite mu pomáha Igor Šemrinec.

88
    Hajradinovič sa skúšal presadiť v spolupráci s Holúbekom, no hráčom spod hradu Matúša Čáka sa v týchto momentoch vôbec, ale vôbec nedarí.

87
    Máme za sebou 87 minút dnešného zápasu, Trnava stále vedie nad Trenčínom 1:0.

86
    Vlasko však z tejto štandardnej situácie nič zaujímavé nevymyslel.

85
    Vlasko bol faulovaný tesne pred šestnástkou Trenčína z ľavej strany, črtá sa zaujímavá šanca pre domácich.

84
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Nikolas Špalek, prichádza Matej Siva.

82
    Jairo je v týchto momentoch veľmi aktívny, snažil sa presadiť po pravej strane cez Erika Saba, ten ho s vypätím všetkých síl od lopta odstavil.

80
    Do konca stretnutie ostáva necelých 10 minút a Trenčín už musí naozaj otvoriť hru. Ak teda chce v dnešnom zápase pomýšľať na bodový zisk.

78
    Trenčín vyrovnal na 1:1 zásluhou Jaira, no v momente prihrávky od Dávida Gubu bol podľa asistenta rozhodcu v postavení mimo hru, takže gól neplatí a stav v Trnave tak máme stále 1:0 v prospech domáceho tímu.

76
    Marek Janečka sa snáď z 25 metrov oprel do lopty, tá letí vysoko nad bránku hostí.

74
    Domáci sa už veľmi do útoku neženú, predsa len vedú 1:0 a navyše Trenčín hrá bez vylúčeného Mosesa Simona.