Waasland-Beveren – Genk 0:1 (kon.) | Charleroi – Oostende 2:0 (kon.) | Waregem – Cercle Brugge 1:2 (kon.)
Westerlo – Kortrijk 2:1 (kon.)
SV Zulte Waregem
1:2 (1:1)
Cercle Brugge KSV
cz Sobota 25.10.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Cercle slaví, Zulte smutní! Tak to vypadá na trávníku po závěrečném hvizdu. Cercle nakonec otáčí zápas a vítězí 2:1. V druhé půli hráli hosté lépe a Zulte se více bránilo. Odměna za to přišla v 78. minutě, kdy se dnes svým druhým gólem prosadil Kabananga. Na tuto branku domácí odpovědět nedokázali. V závěru se začaly projevovat i emoce. Sukuta-Pasu se v 90. minutě nechal hloupě vyloučit. Cercle Brugge tedy poráží Zulte Waregam 2:1 a odváží si tři body. Ode mě je to vše, loučím se s vámi a na shledanou. (22:56:55)

90+6

90+5
    Asi poslední šance domácích nevyšla, asi tři centry směřovali do šestnáctky, obrana Cercle vše zvládla a Werner nakonec chytil míč.

90+3
    Byl odpískán ofsajd Cercle.

90
    Sukuta-Pasu byl faulovaný, spadl na zem a držel míč. Soupeři se mu ho snažili sebrat, ale on ho stále držel a nechtěl jim ho dát. Za toto chování vidí svoji druhou žlutou kartu a musí opustit hřiště.

88
    Cercle se už nikam nežene a snaží se balón držet. Dokáží vítězství udržet?

85
    Do sestavy nyní sahá trenér Cercle, stahuje autora dvou branek, Juniora Kabanangu a do hry posílá Buyla.

85
    Poslední změna v domácí sestavě, předčasně odchází Skulason, a hru v domácích řadách se pokusí podpořit Aneke.

83
    Druhá výměna u Cercle, na pozici D'Haeneho přichází Bourdin.

82
    Overtoom rozehrával přímý kop z dobré pozice, zkusil přímou střelu. Jeho pokus skončil o pár decimetrů nad horní tyčí brány.

79
    Kabananga si po vstřeleném gólu svlékl dres a je potrestán žlutým kartonem.
    KABANANGA - 1:2

78
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Dlouhý aut Cercle letěl až do šestnáctky, balón propadl až na zapomenutého JUNIORA KABANANGU, který balón vsítil a svým druhým dnešním gólem posílá svůj tým do vedení 2:1!

77
    Cercle poprvé střídá. Hřiště opouští Bačelič-Grgič, kterého nahrazuje N'Diaye.

76
    Troisi spadl v šestnáctce na zem, penalta pro domácí se ale nepískala.

74
    Plet zpracovával míč na hraně velkého vápna, následně střílel z otočky, Werner vyrazil.

72
    Skulason se s Bačeličem-Grgičem dlouho v souboji strkal a nakonec skončil na zemi. Žlutou kartou jsou ale potrestní oba dva aktéři.

70
    Labor fauluje podobně jako Sukuta-Pasu. Zákrok na Kabanangu je rovněž ohodnocený žlutou kartou.

69
    Sukuta-Pasu zezadu zajel do Jorgensena a za zákrok je potrestaný žlutou kartou.

67
    K dalšímu rohu se dostalo Zulte, Overtoom se dostal k odraženému balónu, od lajny hledal Pleta, který nebezpečně hlavičkvoal na přední tyči.