Arnhem – Breda 2:2 (kon.) | Heracles – Willem II 1:3 (kon.) | Alkmaar – Groningen 2:2 (kon.)
Amsterdam – GA Eagles 3:1 (kon.)
Heracles Almelo
1:3 (0:1)
Willem II Tilburg
cz Sobota 25.10.2014, 19:45 • Polman Stadion - Almelo • Holandská Eredivisie

To je z dnešního online přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy na shledanou! (23:12:03)
    Willemu II se podařilo vyhrát na hřišti Heraclesu poprvé od roku 1965!

Statistiky utkání

Držení míče 54% – 46%
    Střely na branku 2 – 10
    Ofsajdy 1 – 3
    Žluté karty 2 – 0

Je tady konec utkání 10. kola mezi Heraclesem Almelo a Willemem II. Dlouhá šňůra Heraclesu je u konce! Willemu II se po dlouhých 6 letech podařilo Heracles porazit.
    První poločas nám toho moc nenabídl až na branku Wuytense, který si ve 21. minutě výborně naskočil na centr Heerkense a vstřelil tak úvodní branku tohoto střetnutí.
    Druhý poločas už se musel nezaujatému fanouškovi líbit, hra byla mnohem atraktivnější a padly dokonce 3 další branky. Nejprve se v 57. minutě trefil bývalý hráč Heraclesu Armenteros. Ten samý útočník se střelecky prosadil také v 75. minutě, když využil chabého bránění domácích a pohodlně zvýšil na 3:0. Domácí fanoušky potěšil alespoň Tannane, který o dvě minuty později pěknou střelou překonal brankáře hostí a snížil na 1:3. Víc se do konce zápasu nestalo a tak si hosté odváží do Tilburgu důležité 3 body za výhru 3:1.
    Domácí tak i nadále zůstávají na poslední příčce, zatímco hosté se posunuli na průběžnou 8. pozici.

90+4

90+3
    Domácím se málem podařilo snížit na rozdíl jediné branky! Paljič zklamal, když z bezprostřední blízkosti trestuhodně přestřelil branku Willemu.

90+2
    Po ošklivém zákroku na Heymanse obdržel žlutý kartonek frustrovaný Linssen.

90
    Hlavní rozhodčí van de Graaf nastavil 3 minuty.

90
    Zápas už je pravděpodobně rozhodnut a tak se dohrává ve středu travnaté plochy.

87
    A do třetice střídání na straně hostí. Ze hřiště odchází hrdina dnešního utkání, střelec dvou branek, Samuel Armenteros, kterého nahradil Braber.

82
    Střídat budou také hosté. Odchází Sahar, přichází Vicento.

80
    V 80. minutě došlo k poslednímu střídání na straně Heraclesu. Z trávníku odešel Bruns, kterého nahradil Paljić
    TANNANE - 1:3

77
    Heracles právě vstřelil branku!
    Tak to byla blesková odpověď, je sníženo! Že by přeci jen došlo k zdramatizování? Po Bel Hassaniho nahrávce se k míči dostal OUSSAMA TANNANE, jehož pokus z dálky zaplachtil přímo k tyči Lamprouovy branky. Stav je tak 1:3.
    ARMENTEROS - 0:3

74
    Willem II právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Hosté totiž zvyšují na 3:0. Heerkens vhodil aut, který za sebe prodloužil Andrade přímo na SAMUELA ARMENTEROSE, který obehrál i brankáře a s přehledem míč uklidil do prázdné branky.