Arnhem – Breda 2:2 (kon.) | Heracles – Willem II 1:3 (kon.) | Alkmaar – Groningen 2:2 (kon.)
Amsterdam – GA Eagles 3:1 (kon.)
AZ Alkmaar
2:2 (0:1)
FC Groningen
cz Sobota 25.10.2014, 19:45 • AFAS Stadion, Alkmaar • Holandská Eredivisie

To je z tohoto duelu vše, přeji hezký zbytek večera. (22:38:17)

Strhující druhá půle je minulostí. Nejdříve to vypadalo, že branka Hoesena z 52. minuty Alkmaar položí, jenže se tak nestalo. Po vlastním gólu Cheryho se ještě dokázal prosadit z přímého kopu Gudelj, který srovnal na konečných 2:2.

90+4

90+3
    Mühren ztratil míč na polovině soupeře a naštvaně rozhazuje rukama.

90+2
    Antonia se pokoušel vyslat do úniku Cheryho, ten už ovšem nemá sílu na nějaký sprint.

90+1
    Nastavují se 3 minuty!

90
    Míč mají na kopačkách hosté, kteří momentálně nikam nespěchají.

89
    Po faulu ve středu hřiště zahrávali hosté standardku. Chery vyslal do pokutového území nadýchaný centr, jenž našel pouze hlavu obránce Alkmaaru.

88
    Rochet měl teď pořádnou dávku štěstí, při svém odkopu trefil jednoho z útočících hráčů do zad, bude to další odkop.

85
    Uvidíme, zda se ještě někomu podaří vsítit branka, o míč se v těchto chvílích bojuje ve středu pole.

84
    To je pro hráče Groningenu šok, dvoubrankový náskok je rázem pryč.
    GUDELJ - 2:2

83
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    NEMANJA GUDELJ skvělou střelou do rohu brány srovnává stav utkání na 2:2! Padt byl v tomto případě bez šance, poněvadž střela to byla bravůrní.

83
    Ve vzdálenosti 20 metrů od brány Groningenu došlo k faulu na hráče Alkmaaru, k exekuci volného přímého kopu se staví Gudelj.

82
    Padt si připsal úspěšný zákrok, když dokázal hlavičku soupeře vyrazit. Jeden z obránců míč následně odkopl.

81
    Az teď vybojovalo rohový kop, uvidíme, zda z něj domácí něco vytěží.

78
    De Leeuw se dostal k velmi slibné hlavičce, celkem nepochopitelně poslal míč nad bránu Rocheta!

76
    Centr Souzy ovšem adresáta nenašel, tudíž bude Padt vykopávat od brány.

75
    Nyní se hraje na polovině Groningenu. Fotbalisté Alkmaaru teď vybojovali rohový kop.