Kladno – Slavia 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | Chomutov – Olomouc 8:1 (kon.)
HC Litvínov – Zlín 4:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta Praha 7:3 (kon.) | Třinec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Pardubice – Jihlava 3:1 (kon.) | Vítkovice – Liberec 3:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
cz Sobota 25.10.2014, 17:00 • MFH Ostrava • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny snižují na jednobrankový rozdíl, Svododovi zřejmě vypadl kotouč, byl už obrácen čelem k brance a ZDENĚK KRÁL poslal puk mezi betony – 3:2. Asistence: Jakub Jedlička, Jan Ordoš.

52:45
    Oddechový čas pro domácí.

51:46

51:34
    V přerušení se může Zdráhal přesunout na střídačku.

51:19

49:46
    Po závaru u vítkovické klece se strhla menší potyčka, za hrubost jsou vyloučeni hostující Solenský s Huňou, za domácí pak Blahuta s Benešem. Hraje se 4 na 4.

49:19
    Za hru vysokou holí je potrestán vítkovický Gřeš.

46:37

44:37
    Vítkovice si zahrají přesilovku, hákováním se provinil Pálek.

41:34
    Domácí se budou muset deset minut obejít bez Zdráhala, ten si vykoledoval osobní trest za nesportovní chování.

35:47
    Vítkovický Štencel bude pykat za vražení na hrazení.

Monika Baloghová

Góly a asistencie: 3. Gřeš (Sysala), 8. Hawlík (Zdráhal, Blahuta), 28. Česlík (Blahuta, Rimmel) – 9. Havlas (Král), 59. Král (Jedlička, Ordoš)

HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Wanecki) – Adamík, Hawlík, Demel, Puzič, Charvát, Štencel, Rudl – Ballner, Rimmel, Gřeš, Illéš, Česlík, Kafka, Blahuta, Ollender, Zdráhal, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Skřebský) – Mrázek, M. Šír, Arlt, Beránek, Pálek, Divila, Tržický – Babec, R. Šír, Huňa, Král, Jedlička, Solenský, Ordoš, Havlas, Paločko, Heřmánek

Rozhodca: Trombík – Rychlý, Jureček