Kladno – Slavia 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | Chomutov – Olomouc 8:1 (kon.)
HC Litvínov – Zlín 4:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta Praha 7:3 (kon.) | Třinec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Pardubice – Jihlava 3:1 (kon.) | Vítkovice – Liberec 3:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HC Dukla Jihlava
cz Sobota 25.10.2014, 16:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Zápas je u konce, Jihlava sice vedla, ale Pardubicím se ho povedlo otočit zásluhou Váchy a Voženílka. To je ode mne pro dnešek vše, na shledanou. (18:59:24)

60:00

59:50
    Zápas se dohrává v poklidném tempu.

59:30
    Pardubice právě vstřelily branku!
    DANIEL VOŽENÍLEK se trefil do prázdné branky a pojistil tak výhru svého celku.

58:24
    Svoboda je na střídačce, hosté hrají v šesti!

57:19
    Vejmelka vyhodil kotouč mimo hrací plochu, což znamená dvě minuty na trestné lavici.

57:11
    Další přerušení hry, tentokrát kvůli ofsajdu Dukly.

56:59
    Hra je přerušena kvůli přihrávce rukou.

56:28
    Petira objel hostující svatyni, ale puk za brankovou čáru nedokázal zasunout.

56:11
    Jihlavští vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

55:55
    Svoboda raději schoval kotouč do lapačky před dotírajícím Voženílkem.

55:34
    Už delší dobu se hraje bez přerušení, diváci v hale ale vidí velice pohledný hokej.

54:25
    Dukla vysunula napadání, ale domácí hokejisté si s tím dokázali poradit, Ščotka vyvezl kotouč ven z pásma a odjel střídat.

53:12
    Pardubičtí se sice po většinu času drží v útočném pásmu, ale k navýšení vedení v jejich prospěch to zatím nevede.

52:34
    S Procházkovou střelou si hostující brankář bez problému poradil, ale hru nepřerušuje.

51:53
    Barkóciho střelecký pokus tahem zastavila až tyčka branky, dnes už podruhé pomohla Svobodovi branková konstrukce!

50:36
    Sladovský přišel o černou gumu v útočné třetině a hra se tak přesunula na druhou stranu kluziště.

49:41
    Jihlavy zkouší podnikat rychlé brejky, ale zatím jí to příliš nevychází.

48:57
    Pipek dokázal vybojovat u vlastní modré čáry, ihned vyrazil do útoku a v útočném pásmu přenechal puk Kusému, jenž ale neměl dost času na střelu, které poté nebyla ideální.

48:24
    Opět je hra přerušena kvůli posunuté brance.

Adam Joska

Góly a asistencie: 40. Vácha (Voženílek), 46. Voženílek (Krajňák, Adam), 60. Voženílek – 32. Anděl (Tobola, Dufek)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Husár) – Petira, Vácha (C), Franc, Bažant, Adam, Nedbal, Ščotka – Procházka, Chvojka, Havrda – Velinský, Sladkovský, Kusý – Hlaváček, Voženílek, Pipek – Kysela, Krajňák, Karkóci.
    HC Dukla Jihlava: Svoboda (Vacek) – Tobola (C), Půža, Leština, Pospíchal, Hohl, Kochánek, Port – Dufek, Bambula, Dupljaku – Balaštík, Dvořák, Mahút – Mäki, Marcilis, Beran – Jícha, Anděl, Nováček.

Rozhodca: Úlehla – Barvíř, Blümel