Litovel – Frýdek-M. 25:32 (kon.) | Jičín – Zlín 19:18 (kon.) | Zubří – Přerov 43:26 (kon.)
O2xyworld HBC Jičín
19:18 (10:9)
Handball PSG Zlín
cz Sobota 25.10.2014, 18:00 • Městská sportovní hala, Jičín • Chance Extraliga mužů (CZ)

Aleš Babák, trenér HBC Ronal Jičín: "S výkonem v útočné fázi nejsme spokojení, je to spíše vybojované vítězství než nějaké hraní na krásu. Vítězství je více šťastné než zasloužené, Zlín podal kompaktní výkon a vzhledem k průběhu zápasu by byla i remíza spravedlivá. Velký podíl na vítězství má především výborně chytající Lukáš Kurial."

Jiří Mičola, trenér HC Zlín: "Je to bohužel zase smolná prohra o gól, v nasazení jsme se domácímu celku dokázali vyrovnat. Rozhodl především výborný výkon brankáře Lukáše Kurial a větší zkušenosti domácího celku." (20:18)

60
    Konec zápasu. (20:18) (20:45:08)

60
    V závěru zápasu je na 2 minuty vyloučen domácí Martin Bareš. (19:18) (19:18)

60
    Na dvě minuty je vyloučen Svatopluk Pernica. (19:18) (19:18)

58
    Filip Dujčák kontruje a střílí 18. branku svého týmu. (19:18) (19:18)

57
    Tomáš Zeman se prodral obranou Zlína vsítil svůj 1. gól v zápase. (19:17) (19:17)

56
    Jan Zbránek koriguje na jednobrankovou ztrátu svého týmu. (18:17) (18:17)

56
    Vít Šebek byl vyloučen potřetí v zápase, což znamená červenou kartu. (18:16) (18:16)

56
    Vzájemně jsou vyloučeni dva hráči, na domácí straně Vít Šebek, za hosty Filip Dujčák. (18:16) (18:16)

54
    Zdeněk Luňák vychytal při sedmičce Radka Krále. (18:16) (18:16)

54
    Na dvě minuty je vyloučen Tomáš Buček. (18:16) (18:16)

53
    Navíc je vyloučen Lukáš Rychna, právě za dohrání Radka Doležela. (18:16) (18:16)

53
    Hosté snižují z ruky Radka Doležela. (18:16) (18:16)

53
    Bohumír Skopal protrhl střeleckou smůlu v 53. minutě a zapsal se mezi úspěšné střelce. (18:15) (18:15)

52
    Radek Doležel prostřelil vše, co mu stálo v cestě a rychle tak využívá přesilovou hru. (17:15) (17:15)

51
    Vít Šebek je podruhé v zápase vyloučen. (17:14) (17:14)

51
    Je to opět Radek Král, kdo se prosazuje z pravého křídla. Jičín veden o 3 branky 9 minut a 12 vteřin před koncem zápasu. (17:14) (17:14)