Dortmund – Hannover 0:1 (kon.) | Augsburg – Freiburg 2:0 (kon.) | Hoffenheim – Paderborn 1:0 (kon.)
Hertha – Hamburger 3:0 (kon.) | Frankfurt – Stuttgart 4:5 (kon.) | Leverkusen – Schalke 1:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
4:5 (1:2)
VfB Stuttgart
Sobota 25.10.2014, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga

Skončil úžasný zápas, kde sme videli deväť gólov, šesť žltých kariet, jednu červenú a množstvo nevyužitých šanci. Domáci prehrávali 1:3, ale za osem minút otočili stav na 4:3, no hostia prekvapili domácich a za dve minúty otočili stav pre seba na 4:5. Ja sa s vami lúčim a pozývam vás k sledovaniu asi najväčšieho zápasu aký sa môže odohrávať na tomto svete.

EL CLASICO štartuje už o polhodiny a my vám priblížime jeho priebeh v našom prenose. (18:31:06)

90+5

90+4
    Harnik išiel sám na brankára, po ľavej ruke mal Wernera, ktorý už bol pred prázdnou bránou, už v myšlienkach premýšľal ako oslavy svoj druhý gól a v tom mu Madlung krásnym sklzom loptu vypichol a Werner trafil iba do vzduchu.

90+3
    Hostia držia loptu ďaleko od svojej brány.

90+2
    Aigner si nabehol za obranu, aj dostal prihrávku, ale musel sa zastaviť, lebo prihrávku mu šla na päty.

90+1
    Tak toto je neskutočne !!! Aigner perfektné vnikol do šestnástky, vystrelil okolo Kirschbauma, ale ten reflexívne jeho strelu vyrazil.

90+1
    Werner išiel s troma ďalšími spoluhráčmi sám na brankára, ale Werner bol v ofsajde.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje ešte päť minút.

89
    Zápas sa nám už pomalý končí, ale ako nezaujatý divák by som bral aj tretí polčas.

87
    Žltú kartu dostáva Russ (Eintracht Frankfurt).

86
    Seferovićovi sa isto nepáčila žltá karta pre Aignera a musel povedať niečo hlavnému rozhodcovi a ten ho posiela sa osprchovať.

86
    Červenú kartu dostáva Seferović (Eintracht Frankfurt).

86
    Žltú kartu dostáva Aigner (Eintracht Frankfurt).
    Christian GENTNER - 4:5

84
    Stuttgart dal gól!
    Maxim poslal perfektný center do šestnástky, Wiedwald loptu nechytil, iba vyrazil pred seba a CHRISTIAN GENTNER ju z blízkosti posiela do brány a znova otáča skóre.

84
    Seferovićovu strelu Kirschbaum s problémami vyrazil.
    Timo WERNER - 4:4

82
    Neskutočná gólová prestrelka v dnešnom zápase. Radosť pozerať takýto futbal, ale tréneri asi tu radosť nemajú. TIMO WERNER si prebral loptu na ľavej strane, prešiel s ňou do šestnástky, kde sa dostal až pred Wiedwalda a okolo neho strieľa gól.

Jakub Šoth

Góly: 21. Madlung, 57. Meier, 61. Aigner, 65. Madlung – 34. Harnik, 37. Harnik, 50. Gentner, 82. Werner, 84. Gentner

Karty:   49. Anderson (EIN), 55. Stendera (EIN), 86. Aigner (EIN), 87. Russ (EIN) – 70. Rüdiger (STU), 76. Niedermeier (STU)   86. Seferović (EIN)

Eintracht Frankfurt: Wiedwald – Ignjovski, Madlung, Anderson, Oczipka – Russ, Hasebe – Piazón, Meier, Inui – Seferović.
    Náhradníci: Hildebrand – Aigner, Kadlec, Kinsombi, Lanig, Medojević, Stendera.

VfB Stuttgart: Kirschbaum – Sakai, Schwaab, Niedermeier, Klein – Sararer, Romeu, Gentner – Maxim, Harnik, Kostić.
    Náhradníci: Vladodimos – Gruezo, Haggui, Hloušek, Rausch, Rüdiger, Werner.

Rozhodca: Dingert – Christ, Aarnink