San Jose – Buffalo 1:2 (kon.) | Ottawa – NJ Devils 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Detroit 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 7:5 (kon.) | Toronto – Boston 1:4 (kon.)
St. Louis – Chicago 3:2 (kon.) | Minnesota – Tampa Bay 7:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (po pr.) | Calgary – Washington 1:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 2:1 (po pr.)
LA Kings – Columbus 5:2 (kon.)
Minnesota Wild
7:2 (4:1, 2:1, 1:0)
Tampa Bay Lightning
cz Nedeľa 26.10.2014, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám krásnou neděli. (05:53:47)

0+1, 0 střel, čas na ledě 26:26

Třetí dvacetiminutovka nabídla nejklidnější podívanou, když Divočáci z Minesoty přidali na gólový účet dnešního utkání pouze jedinou branku. To znamená, že si tým ze Středozápadního regionu Spojených států amerických připisuje na své konto zaslouženě dva body za vítězství v základní hrací době. Hráči Tampy, především pak Jevgenij Nabokov, zažili hodně nepovedený večer a mají při zpáteční cestě dost o čem přemýšlet.

60:00

59:56
    Zápas se dohrává za Kuemperovou bránou. Wilds si na své konto připíšou čtvrté vítězství v nové sezóně.

59:14
    Coyle se řítil na Bishopa, v obležení dvou hráčů se ale ke střele nedostal.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:51
    Zucker srazil střelu od modré čáry, na Kuempera tak nezamířila během přesilovky ještě ani jedna rána.

58:28
    Divočáci se podruhé za krátkou dobu osvobozují, Bolts se nemůžou usadit v útočném pásmu.

58:00
    Do konce zápasu zbývají pouhé dvě minuty.

57:56
    Wilds se na začátku oslabení osvobozují.

57:47
    Tampa si zahraje ještě jednu přesilovku. Ryan Carter za katrem stráví za podražení Tylera Johnsona dvě minuty.

56:57
    Stamkos vydoloval relativně ztracený kotouč a udržel pro Bolts útočnou třetinu.

56:32
    Stamkos vypálil z pravého křídla přes bránícího hráče. Kuemper na svém místě.

55:40
    Šustr našel přihrávkou přes celé hřiště Filppulu, toho ovšem domácí beci připravili o kotouč ještě předtím, než dokázal vypálit.

55:00
    Do konce zápasu zbývá pouhých pět minut, o vítězi dnešního utkání mezi Bolts a Wilds je s největší pravděpodobností rozhodnuto.

54:58
    Wilds se nikam neženou, bezpečně kontrolují hru ve vlastním obranném pásmu.

Miroslav Vozdecký

Góly a asistencie: 8. Scandella (Pominville, Parise), 9. Koivu (Vanek), 13. Haula (Niederreiter), 18. Zucker (Cooke, Carter), 23. Parise (Pominville, Suter), 32. Spurgeon (Vanek, Coyle), 54. Zucker (Scandella) – 12. Stralman (Brewer, Johnson), 37. Kučerov (Stralman)

Minnesota Wild: Kuemper (Backstrom) – Suter, Brodin, Scandella, Spurgeon, Dumba, Prosser – Parise, Granlund, Pominville – Vanek, Koivu, Coyle – Fontaine, Haula, Niederreiter, – Zucker, Carter, Cooke – Brozdiak
    Tampa Bay Lightning: Nabokov (od 18. Bishop) – Carle, Stralman, Gudas, Garrison, Šustr, Brewer – Stamkos, Filpulla, Drouin – Palát, Johnson, Audy-Marchessault – Paquette, Naměstnikov, Kučerov – Blunden, Boyle, Morrow

Rozhodca: Chris Lee, Tom Chmielewski, Brad Lazarowich, Mark Shewchyk

Diváci: 18 884