Trnava B – Šamorín 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Pohronie 0:2 (kon.) | L. Mikuláš – MFK Košice B 1:1 (kon.)
Lok. Košice – Trebišov 5:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:1 (0:0)
MFK Košice B
Nedeľa 26.10.2014, 14:00 • MFK Tatran • MONACObet liga

Ďakujeme za pozornosť, pekný zvyšok víkendu želáme. (15:52:35)

Stretnutie v Liptovskom Mikuláši sa končí deľbou bodov. Tá môže mrzieť najmä domáci celok, ktorý opäť nedoplatil na nepremenené šance.

Do vedenia išli v 52. minúte vďaka Horodníkovi hostia, domáci odpovedali o 14 minút po peknej strele Papaja.

90+2

90
    Domáci v nadstavenom čase zahrali roh, no obrana hostí ho odvrátila.

89
    Rozhodca nastavuje dve minúty.

89
    Veľký tlak domácich v závere.

89
    Kostúrik získal loptu no hroziace nebezpečenstvo rýchlym vybehnutím zahasil brankár košickej rezervy.

87
    Veľká šanca domácich... Jánošík pekne na Mózera, no ten zblízka vedľa bránky.

85
    Pekný center Jánošíka z ľavej strany, Lišivka hlavou na loptu nedotiahol.

81
    Kubenovo zakončenie hlavou z hranice bieleho bodu míňa bránku.

79
    Kostúrik v pokutovom území zakončil veľmi nepresne.

78
    Domáci celok je aktívny, na to, aby dosiahol víťazstvo, má ešte niečo cez tucet minút.

75
    Mózer prihrával na Kuráka, ten trafil tyč, následne Mózer nedal do prázdnej bránky...

74
    Rozlet striedajúceho Trebuňáka zastavila ofsajdová píšťalka rozhodcu.

71
    Po priamom kope hlavičkoval v pokutovom území Kucharčík, brankár vyrazil na roh.

69
    Striedanie v tíme MFK Košice B: z ihriska odchádza Horodník, prichádza Trebuňák.

68
    Dnešný duel sleduje 310 divákov.

66
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Radosť na štadióne MFK Tatran, je vyrovnané. JÁN PAPAJ vystrelil z asi 25 metrov a lopta končí v sieti!