Buffalo – Boston 2:3 (po pr.) | NJ Devils – Winnipeg 2:1 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – LA Kings 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 4:5 (0:1 po s.n.) | Tampa Bay – Philadelphia 4:3 (kon.) | Florida – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Anaheim 2:0 (kon.) | Minnesota – San Jose 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – NY Islanders 5:0 (kon.)
Vancouver – Montreal 3:2 (po pr.)
St. Louis Blues
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Anaheim Ducks
cz Piatok 31.10.2014, 01:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

To je z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu z NHL zase někdy na počtenou. (03:42:36)

Dnešní utkání sledovalo 16 723 diváků.

St. Louis Blues tedy dokázalo vynulovat střelce Anaheimu Ducks a Jake Allen si tedy připisuje svůj druhý shutout. Důležitou druhou branku se domácím podařilo vstřelit hned v úvodu poslední třetiny, kdy zaváhání hostující obrany využil svou střelou Reaves.

60:00

59:48
    Vatanen vystřelil od modré čáry a jeho pokus letí mimo bránu St. Louis.

59:21
    Getzlaf vystřelil od modré čáry, ale Allen skvěle zasáhl svým pravým betonem.

59:11
    Barren Jackman (STL) ještě dostává dvě minuty za držení protihráče. Anaheim tedy bude v šesti proti čtyřem.

58:59
    Perry se po vhazování dostal k puku, jehož následná střela je však sražena do ochranné sítě.

58:55
    Další vyhození Pietrangela však už skončilo až na zakázaném uvolnění.

58:44
    Blues se podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.

58:30
    St. Louis pouze vyhodili touš na zakázané uvolnění a Ken Hitchcock si raději bere oddechový čas.

58:00
    Kesler se dostal k odraženému puku mezi kruhy a jeho střela směřovala mezi betony Allena, který vůbec nevěděl, kde puk je a Lapierre místo něj zastavil touš ještě před brankovou čárou!

57:40
    Smith-Pelly nahodil touš do útočného pásma.

57:12
    Gibson je na své střídačce a Ducks to už zkusí v šesti!

57:12
    Allen se musel mít znovu na pozoru, protože jej nyní ohrožoval Perry, ale domácí brankář si své čisté konto zřejmě nenechá ujít.

56:59
    Stoner vystřelil od modré čáry a Allen jeho pokus udržel ve své výstroji. Následuje komerční přestávka.

56:53
    Perry obkroužil domácí bránu, aby následně přihrál Getzlafovi, který se však k puku nemohl dostat, protože byl bráněn hned dvojicí hráčů v modrém.