Č. Budějovice – Třinec 4:3 (kon.) | Liberec – Slavia 3:2 (3:2 po s.n.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (kon.)
HC Motor České Budějovice
4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
HC Oceláři Třinec
cz Piatok 31.10.2014, 17:00 • Budvar aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Třetí třetina nabídla tři branky. Dvě z nich dali domácí a slaví tak ubojované vítězství. Nutno říci, že ve třetí třetině byl Motor o něco lepším celkem na ledě. (19:08:03)

60:00

59:55
    Třinec právě vstřelil branku!
    Od modré čáry se prosadil ALEX PISARIK, jehož střela propadla Mazúchovy za záda. Asistence: Ondřej Kovařčík.

59:50
    Marek Růžička ještě prověřil Mazúcha. Ten byl připraven.

59:35
    Josef Matoušek jde na trestnou lavici za hrubost. Hraje se šest na tři.

59:29
    Pisarikova střela byla sražena domácími do ochranné sítě.

58:58
    Prokeš ujížděl na prázdnou branku, ale na poslední chvíli změnil trajektorii jeho střely jeden z dojíždějících obránců.

58:32
    Třinec hraje v šesti bez brankáře!

58:32
    Oddechový čas pro hosty.

58:32
    Ještě šance pro Třinec. Jakub Šuhaj jde na dvě + dvě minuty na trestnou lavici za vysokou hůl.

58:15
    Vladimír Hanus sřílel od modré a Svoboda zasáhl špičkou svého betonu.

56:44
    Mohlo být rozhodnuto. Luboš Rob poslal krásnou přihrávku na Emila Švece, který z deseti centimetrů netrefil prázdnou branku.

55:47
    Motor je více na puku. Takto by mohl dotáhnout zápas do vítězného konce.

54:22
    Ránu Luboše Roba z levé strany kluziště vykryl Svoboda.

53:30
    Motoru narostla křídla. Lépa napadají a vystihují rozehrávku soupeře.

52:23
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Patrik Opava přihrál na modrou čáru JOSEFU MATOUŠKOVI, který krásnou střelou švihem vymetl levý horní roh třinecké svatyně. Asistence: Patrik Opava.

51:44
    Zajímavá střela Luboše Roba od modré čáry končí na Svobodově betonu.

51:14
    Motor si zahraje přesilovku. Vít Christov (TRI) si dvě minuty posedí za faul kolenem. 5/4.

50:26
    Nepřesná rozehrávka Třince znamená zakázané uvolnění.

49:35
    Oba týmy teď vsázejí na dlouhé pasy do jízdy, ale zatím se nedaří ani na jedné straně.

Jaroslav Pešek

Góly a asistencie: 8. Břečka (Panáček), 22. Švec (Rob, Matoušek), 44. Točík, 53. Matoušek (Opava) – 25. Bednář (Kovařčík), 38. Růžička (Pisarik, Bednář), 60. Pisarik (Kovařčík)

HC Motor České Budějovice: Mazúch (Kadlec) – Škopek, Hanus, Janásek, Malovec, Matoušek, Břečka, Křikava, Kutiš – Sladký, Prokeš, Šuhaj, Točík, Vostřák, Vácha, Panáček, Švec, Rob, Opava, Pašek, Suchánek
    HC Oceláři Třinec: Svoboda (Dudáček) – Pisarik, Bednárik, Stránský, Roman, Doudera, Zahradníček – Pěnčík, Kovařčík O., Severa, Petrák, Bednář, Růžička, Pala, Fejko, Christov, Jaroš, Kovařčík M., Heider

Rozhodca: Mertl S. – Samuel, Mertl J.