Omsk – Togliatti 1:0 (kon.) | Barys – Nižnekamsk 6:5 (1:0 po s.n.) | Jekaterinburg – Čeljabinsk 1:0 (kon.)
Ufa – Jugra Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Soči – Helsinki 3:2 (2:1 po s.n.) | Jaroslavľ – Riga 4:1 (kon.)
A. Mytišči – Novokuzneck 4:2 (kon.) | D. Moskva – Petrohrad 4:3 (po pr.) | Záhreb – Vladivostok 3:4 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk 1:3 (kon.)
Avangard Omsk
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Lada Togliatti
Piatok 31.10.2014, 14:00KHL

Je dobojované! Avangard Omsk nakoniec víťazí nad Ladou Togliatti po futbalovom výsledku 1:0. Hostia toho v poslednej tretine v útoku veľa nepredviedli a z tohto zápasu odídu naprázdno. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (16:11:10)

60:00

59:35
    Veľmi dobrá defenzíva Omsku nepúšťa hostí pri powerplay do nebezpečných pozícii a vyzerá to tak, že tri body ostanú doma.

59:05
    Hostia sa rozhodli pre hru bez brankára, Barulin je na striedačke!

57:20
    Avangard sa však riadi, že najlepšou obranou je útok a tak zviera súpera v útočnom pásme.

56:36
    Lada začína ďalšiu akciu spoza bránky Ježova. Na vyrovnanie má niečo cez tri minúty.

55:01
    Prebieha už posledná päťminútovka tretej tretiny.

54:19
    Popov dostal puk od Perežogina, ale pred Ježovom neuspel!

52:47
    Omsk naďalej pokračuje v útočnej aktivite a hostia sa len pozorne bránia, aj keď sa im čas na vyrovnanie rýchlo kráti.

51:29
    To bola tesnotka! Berdnikov z ľavej strany minul pravú tyč bránky Ježova.

49:50
    Do útočného pásma dostal puk domáci obranca a Omsk tam už pokračuje v kombinácii.

48:10
    Lada mala opäť možnosť rozohrávať spoza bránky, ale prihrávku zachytil na modrej domáci forvard a všetko je v starých koľajách.

47:47
    Domáci už pozerajú aj na zadné vrátka, keďže stále vedú len o jeden gól, ale hostia sa stále nevedie dostať pred Barulina a ohroziť ho.

46:30
    Postupná akcia Omsku sa dostala až pred bránku Ježova, kde už zapracovala obrana hostí a nedovolila útočníkovi na vzdialenejšej tyči zakončiť.

45:15
    Prvá päťminútovka tretej tretiny je už za nami. Hostia robia veľa chýb v rozohrávke a tak prichádzajú o potrebný čas.

44:13
    Akcia Omsku sa končí veľmi rýchlo a to zakázaným uvoľnením a tak sa bude vhadzovať pred Barulinom.

43:33
    Zaťovič sa dostal do zakončenia, ale jeho strelu pokryl Barulin bez väčších problémov.

42:40
    Avangard je v rovnovážnom stave stále lepším tímom, ale momentálne sa nevie na dlhší čas usadiť v útočnom pásme a vypracovať si gólovky.