Omsk – Togliatti 1:0 (kon.) | Barys – Nižnekamsk 6:5 (1:0 po s.n.) | Jekaterinburg – Čeljabinsk 1:0 (kon.)
Ufa – Jugra Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Soči – Helsinki 3:2 (2:1 po s.n.) | Jaroslavľ – Riga 4:1 (kon.)
A. Mytišči – Novokuzneck 4:2 (kon.) | D. Moskva – Petrohrad 4:3 (po pr.) | Záhreb – Vladivostok 3:4 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk 1:3 (kon.)
Atlant Mytišči
4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
Metallurg Novokuzneck
Piatok 31.10.2014, 17:30 • Arena Mytišči (Mytišči) • KHL

Je tu koniec zápasu KHL medzi Atlant Mytišči a Metallurg Novokuzneck, ktorý vyhrali po dobrom výkone hráči domáceho tímu. Podaril sa im skvelý obrat, kedže po prvej tretine prehrávali 0-2 ale potom v druhej vyrovnali stav na 2-2 a v tretej pridali ďalšie dva góly a zaslúžene si odnášajú 3 body.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (19:50:04)

60:00

58:02
    Do konca zápasu ostávajú necelé dve minúty.

57:59
    Atlant Mytišči dál gól!
    Zdá sa, že je rozhodnuté. Štvrtý gól do siete hostí pridáva IGOR LEVITSKY. Asistencia: Soshnikov

57:31
    Hostia v plnom počte.

56:20
    Posledné minúty nám priniesli mnoho vylúčení a do konca zápasu už ostáva len pár minút. Pri puku sú domáci hráči.

56:17
    Domáci v plnom počte.

55:31
    Za príliš veľa hráčov na ľade budú hrať v oslabení hráči hostí.

55:20
    Tak hostia sú v plnom počte a majú k dispozícii krátku presilovku.

55:13

54:17
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na trestnú lavicu odchádza hráč domáceho tímu Taratukhin.

53:13
    Je tu vylúčenie hráča hostí. Na trestnú lavicu odišiel Kuklev.

52:40
    Tak teraz nám technické problémy znemožnili prenos zápasu ale už je všetko v poriadku. Puk majú hráči domáceho Atlantu a púšťajú sa do útoku.

52:27

50:27
    Korepanov odchádza na trestnú lavicu a domáci majú možnosť presilovej hry.

47:10
    Z pravej strany to skúšal Nikita Shosnikov ale Sorokin bol pozorný.

46:20
    A domáci hráči teraz výrazne ožili a snažia sa streliť ešte jeden gól.

45:31
    Tak predsa len sa domáci hráči dočkali. Skvele otáčajú skóre vo svoj prospech. O tretí gól sa postaral IGOR LEVITSKY. Asistencia: Soshnikov

Patrik Saloky

Góly a asistencie: 24. Kozlov (Chernov, Rukavishnikov), 39. Soshnikov (Levitsky), 46. Levitsky (Soshnikov), 58. Levitsky (Soshnikov) – 3. Plotnikov (O´Brien, Skutar), 20. Stoa (Kuklev)

Atlant Mytišči: A.Engren (D.Shikin)- A.Engqvist, A.Chernov, J.Dyblenko, S.Shmelyov, M.Gilroy- V.Kozlov, M.Mayorov, A.Taratukhin, O.Nemec, A.Dorofeyev- M.Potapov, I.Radulov, D.Korobov, R.Rukavishnikov, K.Koltsov- A.Voronin, V.Leshchenko, I.Levitsky, N.Soshnikov
    Metallurg Novokuzneck: I.Sorokin (Lozhkin)- A.Romanov, D.Kurepanov, D.Maltsev, K.Gavrilychev, E.Belokhvostikov- V.Zotov, A.Galimov, V.Malinovsky, A.Komaristy, N.Kamalov- K.Kaprizov, C.Fairchild, A.Kosourov, M.Kuklev, R.Stoa- J.O´Brien, A.Kapotov, S.Sentyurin, M.Skutar, M.Plotnikov

Rozhodca: Komarov Pavel, Tsyplakov Yury-Korshak Stepan, Chernyshev Alexander