Ferencvároš TC
0:5 (0:5, 0:0, 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Piatok 31.10.2014, 19:00MOL liga

Skončil sa nám dnešný zápas, v ktorom jednoznačne triumfovalo mužstvo z Nových Zámkov a to rozdielom triedy, 0:5. Všetky góly strelili bielo- zelení v prvej tretine, keď už v druhej minúte zápasu strelil gól Juraj Faith. O dve minúty na to pridal gól obranca Peter Huba a o necelú minútu využil presilovú hru kapitán Miroslav Štefanka. V 11. minúte zvyšoval Martin Frolík už na 4:0 z pohľadu Nových Zámkov a definitívny klinec do rakvy zasadil v 19. minúte v oslabení Pavel Kowalczyk. Ďalšie dve tretiny sa už niesli len v znamení množstva vylúčení na oboch stranách. Vynikajúci výkon v dnešnom zápase podal aj hosťujúci brankár, len 21- ročný Pavel Krajčovič, ktorý si udržal čisté konto.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (21:07:28)

60:00

Zhruba 2 minúty do konca zápasu.

57:05
    Domáci v plnom počte.

55:05
    Domáci útočník Illés Galló si v závere stretnutia posedí na trestnej lavici za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

54:22
    Hostia v plnom počte.

52:42
    Hostia so štyrmi hráčmi.

52:22
    Na trestnú putuje aj Marek Dubec za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou a Ferencvároš má výhodu 20 sekúnd hry 5 proti 3.

50:42
    Vylúčenie na strane Nových Zámkov. Za podrazenie odchádza obranca Pavel Kowalczyk.

46:30
    Momentálne prebiehajú hluché minúty, veľa neprestností na oboch stranách.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme gól nevideli, no miesto toho sme boli svedkom mnohých vylúčení na oboch stranách. Za spomenutie stojí akurát výkon hosťujúceho brankára Pavela Krajčoviča, ktorý chytá naozaj výborne. Po druhej tretine je teda stav nezmenený, 0:5 pre Nové Zámky. Tretia tretina začne približne o 20:30.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:34

36:42

36:34
    Domáci obranca Jiří Moravec si posedí 2 minúty za podrazenie.

34:42
    Hosťujci brankár Pavel Krajčovič si nedal pozor na svoju hokejku a nešťastne podrazil niektorého z domácich útočníkov. 2 minúty za podrazenie pre Nové Zámky.

32:00

30:00
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí. Juraj Faith putuje na lavicu "hanby" za držanie hokejky.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 2. Faith (Frolík), 4. Huba (Hurtaj, Frolík), 5. M.Štefanka (Chrenko, Podstavek), 11. Frolík (Hurtaj), 19. Kowalczyk (Chrenko, Podstavek)

Ferencvároš TC: Budai (Marton) – Černý, Moravec, Mikušovič, Novák (A), Dubek – Horváth (A), Hegyi, Kiss (C), Borbás, Galló – Kramár, Lencsés, Revák, Rafaj, Pál – Lévai, Németh, Mach, Papp
    HC MIKRON Nové Zámky: Krajčovič (Cikánek) – Šiška, Kowalczyk, Podstavek, Chrenko, Čaládi (A) – Huba, Král, Frolík, Hurtaj, Faith – Baron, Hrudík, O. Štefanka, M. Štefanka (C), Dubec (A) – Leško, Ďuriš, Klobučník, Domián, Púchovský

Rozhodca: Varjú, Sós – Abonyi, Somos