Columbus – Toronto 1:4 (kon.) | Detroit – LA Kings 5:2 (kon.) | Dallas – Anaheim 1:2 (po pr.)
Calgary – Nashville 4:3 (kon.)
Columbus Blue Jackets
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Toronto Maple Leafs
cz Sobota 01.11.2014, 00:05 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (02:59:36)

Roman Polák (TOR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:10
    Richard Pánik (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:44
    Marko Daňo (CBJ) 0+0, 2 střel, čas na ledě 15:10

1. Phil Kessel (TOR) 1+2
    2. Daniel Winnik (TOR) 1+2
    3. Jonathan Bernier (TOR) 28 zák., 1 gól, 96,6%

Toronto vítězí na ledě Columbusu 4:1 v zápase, v němž vyhrálo o gól všechny tři třetiny. Hosté se dostali do vedení v 16. minutě zásluhou Phila Kessela a od té chvíle vedli až do úspěšného konce utkání. Tři body v jednom zápase si poprvé v kariéře připsal Daniel Winnik (1+2).

60:00

59:47
    Skille se tlačil s pukem před Berniera, ale obránce ho nepustil do zakončení.

59:00
    Začala poslední minuta třetí třetiny a puk je na hokejkách hráčů Maple Leafs.

58:31
    Toronto se teď nepřesnou přihrávkou samo vyhnalo z útočného pásma, ale v této fázi zápasu už to tolik mrzet nemusí.

57:26
    Hartnellovu nepříliš nebezpečnou střelu Bernier bez potíží kryje.

57:13
    Columbus se v útočném pásmu ještě snaží něco vymyslet.
    Daniel WINNIK - 1:4

56:27
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto! Hosté využili špatné rozehrávky Columbusu a po zisku kotouče v útočném pásmu se do gólové pozice dostal DANIEL WINNIK, který z mezikruží zakončil bezchybně pod víko McElhinneyovy brány. Asistence: Phil Kessel.

55:53
    Johansen střílel z velkého úhlu a jeho střela byla zblokována mimo branku.

54:50
    Toronto dobře brání modrou čáru a Columbusu se nedaří přechod do útočného pásma.

53:42
    Domácí teď nějakou dobu naháněli v útočném pásmu puk podél mantinelu a ke kotouči se nakonec dostali hráči Maple Leafs.

52:08
    Daňo zkusil vystřelit, ale Bernier měl snadnou práci.
    Cam ATKINSON - 1:3

50:40
    Columbus právě vstřelil branku!
    Columbus snižuje v přesilové hře! Johansen vystřelil a puk zůstal pod Bernierem, čehož si jako první všiml CAM ATKINSON, který dorazil kotouč mezi Bernierovými betony do brány. Asistence: Ryan Johansen, Jack Johnson.

50:27
    Toronto dostalo puk do útočného pásma.

49:50
    Matt Frattin (TOR) – 2 minuty za hákování.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 51. Atkinson (Johansen, Johnson) – 16. Kessel (Winnik, Kadri), 33. Clarkson (Phaneuf, Holland), 43. Kadri (Kessel, Winnik), 57. Winnik (Kessel)

Columbus Blue Jackets: McElhinney (Forsberg) – Johnson, Tjutin, Murray, Savard, Erixon, Prout – Hartnell, Johansen, Atkinson – Foligno, Wennberg, Skille – Daňo, Chaput, Tropp – Collins, Cracknell, Boll
    Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Franson, Rielly, Polák, Gardiner, Robidas – Lupul, Kadri, Kessel – Van Riemsdyk, Bozak, Clarkson – Komarov, Santorelli, Winnik – Pánik, Holland, Frattin