Chabarovsk – Vladivostok 2:1 (kon.) | Jekaterinburg – Ufa 3:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Omsk 0:4 (kon.)
Čeljabinsk – Togliatti 3:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 2:4 (kon.) | Dinamo Minsk – Soči 2:4 (kon.)
Kazaň – Barys 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 5:3 (kon.) | D. Moskva – A. Mytišči 3:2 (3:2 po s.n.)
Riga – Helsinki 3:4 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Lada Togliatti
Pondelok 24.11.2014, 15:00 • Yunost Sport Palace • KHL

Je dobojované!
    V tretej tretine sa od hostí očakával oveľa väčší tlak a túžba po vyrovnaní, no napokon skórovať nedokázali. Domáci náskok navýšil na pohodlné dva góly Čistov a následne hosťom nevyšla ani hra v šestici.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch z KHL.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (17:17:39)

60:00

59:29
    Domáci tréner si berie oddychový čas!

59:29
    Domáci si to komplikujú a budú hrať v štvorici. Borodkin obdržal dve minúty za držanie protihráča.

59:01
    Hostia skúšajú vabank v šestici!

59:01
    Tréner hostí si vyžiadal oddychový čas!

58:10
    Hostia majú momentálne naozaj veľmi ťažkú situáciu a musia zabrať na plné obrátky.
    Stanislav ČISTOV - 3:1

57:54
    Traktor Čeljabinsk dal gól!
    Domáci hokejisti dokázali využiť svoju presilovú hru a pravdepodobne rozhodujú o svojom víťazstve v dnešnom zápase. Na ľavej strane sa k puku dostal STANISLAV ČISTOV, ten svoju strelu skvele umiestnil a prekonal gólmana Ježova. Asistencie si pripisujú hráči Deron Quint a Oleg Piganovič.

57:19
    Domáci sú stále usadení v útočnom pásma a útočia.

56:44
    Presilová hra pre domáci tím. Vasilij Strelcov obdržal dve minúty za seknutie.

56:28
    Domáci zatlačili svojich súperov pred bránou gólmana Ježova, ten však so šťastím vytlačil puk očami mimo svojho bránkoviska.

55:07
    Domáci veľmi dobre forčekujú a ak to bude takto pokračovať, tak tento zápas tesným výsledkom aj vyhrajú.

54:33
    Zaťovič preveril gólmana Garnetta peknou strelou švihom, no domáci ostávajú v pokoji, keďže Garnett ich aj tentokrát podržal.

53:14
    Hostia sa snažia zaútočiť, no Čeljabinsk je v strednom pásme suverénny a nedáva svojim súperom šancu na útočné ťaženie.

52:14
    Domáci sa dostali do skvelej gólovej šance v prečíslení, no Růžička napokon nedokázal trafiť prázdnu bránu!

51:17
    Hostia sa v týchto chvíľach veľmi neponáhľajú. Majú puk na svojich hokejkách, no nedarí sa im dostať do útočného pásma.

50:54
    Ježov puk zachytil vo svojej lapačke a opäť prerušuje hru. Musel tak urobiť po nahodení puku od Růžičku.

50:14
    Hostia majú pred sebou už len desať minút hry na vyrovnanie, no domáci Čeljabinsk sa stále bráni veľmi dobre.
    Góly a asistencie: 20. Panov (Quint), 34. Glinkin (Pestunov), 58. Čistov (Quint, Piganovič) – 16. Petrov (Černikov)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Borodkin, Kondraťev, Piganovič, Aťušov, Davydov, Chlystov – Čistov, Bulis, Panov – Popov, Pestunov, Glinkin – Osnovin, Růžička, Penkovskij – Zavaruchin, Gubarev, Kokujov – Fachrutdinov
    Lada Togliatti: Ježov (Glass) – Barancev, Hunkes, Šulakov, Ogurcov, Stulov, Romanov, Svijazov – Černikov, Petrov, Golubev – Šenfeld, Belousov, Zaťovič – Valuiskij, Bočarov, Šarov – A. Strelcov, V. Strelcov, Fjodorov – Mastrjukov

Rozhodca: Sergej Beljajev, Pavel Komarov – Konstantin Gordenko, Viktor Tomilov