Chabarovsk – Vladivostok 2:1 (kon.) | Jekaterinburg – Ufa 3:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Omsk 0:4 (kon.)
Čeljabinsk – Togliatti 3:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 2:4 (kon.) | Dinamo Minsk – Soči 2:4 (kon.)
Kazaň – Barys 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 5:3 (kon.) | D. Moskva – A. Mytišči 3:2 (3:2 po s.n.)
Riga – Helsinki 3:4 (kon.)
po s.n. (3:2)
Dynamo Moskva
3:2 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
Atlant Mytišči
Pondelok 24.11.2014, 17:30 • Lužniki Palace of Sports • KHL

V napínavom zápase dnes vyhral favorit stretnutia, nemal to však vôbec jednoduché a víťazstvo vyhral až po samostatných nájazdoch, ktoré sú sčasti aj o šťastí. Ja ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. (20:08:45)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Dinamo Moskva.

Samostatné nájazdy začínajú.

V dnešnom zápase uvidíme aj samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:15
    Tak toto bola tutovka v poslednej minúte predĺženia. Nemecsa dostal do úniku, ale jeho strelecký pokus Yeryomenko skvele vychytal.

63:48
    Ani jeden z tímov nechce spraviť chybu a prísť tak o víťazstvo.

62:03
    Dyblenko to skúšal z podobnej pozície ako Vishnevsky, ale ani táto strela neskončila za chrbtom brankára.

Petra Beblavá

Góly a asistencie: 5. Karpov (Karsums), 18. Mironov (Kokarev), rozh. náj. Glazachev – 30. Gilroy (Engqvist, Potapov), 55. Potapov (Gilroy)