NY Islanders – Philadelphia 1:0 (2:0 po s.n.) | Boston – Pittsburgh 2:3 (po pr.) | Detroit – Ottawa 4:3 (kon.)
Florida – Minnesota 1:4 (kon.)
Boston Bruins
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Pittsburgh Penguins
cz Utorok 25.11.2014, 01:10 • TD Garden, Boston • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:51:30)

Dnešní utkání sledovalo 17 565 diváků.
    Gólman Penguins Marc-Andre Fleury dnes zaznamenal jubilejní 300. vítězství v kariéře v NHL'

Pittsburgh Penguins: 1

Utkání končí vítězstvím Pittsburghu, které dnes zrežírovali Crosby s Malkinem, kdy první na dva góly přihrál a jeden gól dal, ruský "bohatýr" zaznamenal dva góly a Boston se tak může "radovat" pouze z jediného bodu. V jeho dresu si dnes odbyl premiéru v NHL osmnáctiletý český talent David Pastrňák, který nastupoval ve třetí formaci, dostával šanci i v závěrech přesilových her a nakonec nasbíral dvakrát více času na ledě, než jeho spoluhráči z útoku.

Jevgenij MALKIN - 2:3

60:32
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    No jo, jenže pak stačí rychlý brejk hostů, kdy si Crosby přebírá puk na vlastní modré, po levém křídle ho zaveze do útočného pásma, odkud přihrává na pravou stranu, tam ideální přihrávku z voleje "napálil" JEVGENIJ MALKIN a puk končí v síti. Asistence: Sidney Crosby.

60:18
    Reilly Smith zkouší pozornost Fleuryho střelou od modré, puk míří do rohu.

60:01

Československá stopa v utkání – po třetí třetině:

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 3. třetina:

Boston Bruins: 4

Pittsburgh Penguins: 12
    Po šedesáti minutách nerozhodně 2:2, bude se prodlužovat!

Je konec, šedesát minut nerozhodlo o vítězi, následuje tak po krátké přestávce pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:41
    Emoce jsou na ledě patrné, hráči nyní "šermují" ve střední třetině, ale vylučovat se nebude, devatenáct vteřin před koncem třetí části se bude vhazovat ve středním pásmu.

59:29

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 22. Lucic (Eriksson, Söderberg), 23. J. Morrow (Hamilton, Gagne) – 4. Crosby (Adams, Letang), 30. Malkin (Letang, Crosby), 61. Malkin (Crosby)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – J. Morrow, Hamilton, Seidenberg, Krug, Bartkowski, Miller, – Lucic, Söderberg, Eriksson – Marchand, Bergeron, R. Smith – Caron, Chochlačev, Pastrňák – Paille, Campbell, Gagne
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Martin, Letang, Scuderi, Despres, Määttä, Ehrhoff – Spaling, Crosby, Hornqvist – Kunitz, Malkin, Comeau – Downie, B. Sutter, Bennett – Megna, Goc, Adams

Rozhodca: Meier, Rehman – Devorski, Kovachik

Diváci: 17 565